Wpis z mikrobloga

rozumiem, ze zerwalo klin? czyli jakis idiota skrecil to nie dbajac o czystosc, dotarcie stozka. da sie to zlozyc jedynie pod warunkiem ze zeskrobane zostana wszelkie zadry (jak ta powstala w zaglebieniu pod klin) i nierownosci po obroceniu kola na wale. potem trzeba to dotrzec ze soba dokladnie pasta do zaworow i na obu powierzchniach styku musi byc jednolita matowa powierzchnia po docieraniu swiadczaca o tym, ze nie ma zadnych wybrzuszen badz
@Steven_Hyde: Mi nie zerwało klinu może komuś kiedyś i złożył na sztuke, motocykl jeździł zrobiłem może 300km, rozkręcam bo wymieniam sprzęgło rozrusznika, ogólnie to koło magnesowe na wale powinno być montowane jeszcze na loctite 648 według serwisówki, jak bym kupił nowe koło magnesowe bo tez ma rysy i dotar na paste do tego wału to by działało?
ZAXP - @Steven_Hyde: Mi nie zerwało klinu może komuś kiedyś i złożył na sztuke, motoc...

źródło: IMG20231004164356 (1)

Pobierz
@ZAXP: ja #!$%@?, i ktoś to w takim stanie złożył? (°° ale ja dobrze widzę, to jest polaczenie stozkowe, nie? wyglada na to, że obie powierzchnie oberwaly. postaraj się zeskrobac jakieś ewidentne zadry, ale żeby nie molestować tych powierzchni i nie robić chamskich rys. potem nałóż trochę pasty do zaworów i postaraj się dotrzeć te powierzchnie. jak trochę popracujesz to wytrzyj