Wpis z mikrobloga

Wczoraj trochę widziałem live #thenitrozyniak interesowała mnie kwestia Dubiela wielkiego przyjaciela. I się nie zawiodłem, #mlekozyniak bezczelnie próbował go wybielać i nagle nie wiedział co myśleć.. zadzwonił nawet #takefun że on nie leci jeśli Dubiel też poleci do Hiszpanii na mecz...to nitro mu zaczął gadać że tam już sponsor kasę zapłacił itp...obrzydliwe.

#famemma #wataha #wardega
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj trochę widziałem live #thenitrozyniak interesowała mnie kwestia Dubiela wielkiego przyjaciela. I się nie zawiodłem, #mlekozyniak bezczelnie próbował go wybielać i nagle nie wiedział co myśleć.. zadzwonił nawet #takefun że on nie leci jeśli Dubiel też poleci do Hiszpanii na mecz...to nitro mu zaczął gadać że tam już sponsor kasę zapłacił itp...obrzydliwe.


@Hejtel: To jest akurat prawda, tam wręcz jakiś syndrom wyparcia występował wczoraj.
  • Odpowiedz
@Hejtel: Ale to że powiedział że to bardziej ta osoba nie powinna lecieć, a nie Takefun, to już nie wspomniałeś xD Ogólnie połowa tego co napisałeś jest ucięta, bo na streamie jechał też po Dubielu i mówił że prawdopodobnie stracił kolegów.
  • Odpowiedz