Wpis z mikrobloga

@DFWAFDS: Najdroższe jakie mam to trekkingowe aku tribute II GTX, dałem za nie 730zł i dziady nawet 1zł nie obniżyli XD. Mam jeszcze salewy mtn trainer za 500. A tak do normalnego chodzenia to kupuje z peppera z promocji adiki do 150zł XD. Ostatnio była fajna promka na new balance z CCC przy zakupie 2 par, wyszły 127zł za parę. Generalnie jak widzę promo na pepper to kupuje i buty leżą
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: Zdaje sobie sprawę, ale akurat z tych 2 modeli jestem mega zadowolony. Poza tym chodząc w nich tylko na wyjazdach, to będą służyć kilka lat więc się koszty rozłożą w czasie.
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: w tym tyg kupiłam trekkingowe za 640 (na promce z 740) Aku Trekker Lite III GTX ale to na zime/jesien więc będzie na kilka lat, a ze 3 tyg temu Najeczki Uptempo za 450 w promce z 600 i też będą na kilka lat
  • Odpowiedz
@DFWAFDS
Moje plany zakupowe na buty na najbliższe pół roku:
Jakieś buty na wyjście na przykład fancy Vansy za 300-400zl i jakieś buty na obcasie w podobnej kwocie na zimę
Jakieś sportowe ale takie ładne do stylowek 500zł
A tak to zwykłe trampki po 50zl na codzień
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: teraz sensowne buty kosztuja ok 400zł i to standard, ale ostatnio jak miezylem to trafilem takie ultra mega wygodne za 120 i je kupilem i w nich chodze
  • Odpowiedz