Wpis z mikrobloga

Halo tag #rysujzwykopem gdzie ogladacie prace ludzi z #inktober ? Bo ja uwaga specjalnie zainstalowalam instagram (xD rychło w czas) i sie okazuje, ze sie instagram letko zmienil i nie mozna ogladac wszystkich prac z tagu, a jedynie najpopularniejsze i ostatnie popularne, ale nie widze opcji, by po prostu wyswietlały mi sie wszystkie, w tym takie gownanie, szybkie, brudne, nijakie... Lubie takie. Istnieje jakis instagram artystow? Ja sie serio nie znam, patrzę sobie tu na tagu, ale tu wszyscy trzymaja poziom, no i nie ma tez tak duzo osob ;_; Ja to bym chciala zobaczyc po prostu wszystkie prace, chronologicznie i widziec ze na 100 prac jedna jest dobra, a nie jak na instagramie, ze tylko popularne sie pokazuja i nawet nie ma szans na znalezienie jakiegos hidden gema :<
  • 10
  • Odpowiedz
@przegralamzycie: Wrzucaj tutaj i się nie pierdziel. Różnica między instagramem a tagiem na wykopie to jakieś 5-10 osób, które to zobaczą. Tutaj to nawet nie jest konkurs, więc nikt niczego nie ocenia. Ja się staram zawsze do tematu podejść możliwie przewrotnie - ale to takie moje prywatne założenie na inktober.
  • Odpowiedz
@przegralamzycie: szczerze to tylko na wykopie z ciekawością przeglądam i jestem ciekaw co tam u tych wykop-znajomych co lepiej dziecko z wodogłowiem od nich rysuje.

na insta próbowałem przebrnąć przez tego taga ale nie dość, że same odpicowane rzeczy to jeszcze zlewa się z pracami na te ich miesięczne czy inne tam wymysły, nie interesują mnie takie grafiki na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@przegralamzycie: instagram już odpadał, od kiedy wprowadzili możliwość obejrzenia tylko najpopularniejszych postów w danym hasztagu, promując najlepsze konta, a mniejsze konta prawie nikomu się nie wyświetlają. Ja oglądam hasła wrzucane przez osoby, które tam obserwuje i lubię oglądać ich prace.
  • Odpowiedz
@Inevera: no właśnie strasznie mnie zdziwilo to ze w ogole nie ma nawet takiej opcji zeby zobaczyc wszystko z danego tagu. Wiec jak ktos nie jest popularny albo dana praca nie jest to po prostu nikt jej nie zobaczy, co calkowicie mija sie z celem wrzucania, ale tez przegladania tagu. Jasne sa osoby, ktore chca przejrzeć najpopularniejsze prace w tagu, ale te ktore chca zobaczyc wszystko, to nie maja nawet takiej
  • Odpowiedz
@przegralamzycie: No ale na takich serwisach stricte dla zainteresowanych to nie masz zazwyczaj, że tak powiem, "głosu ludu". Osoba mająca jakieś pojęcie o rysunku inaczej patrzy na pracę, a moim zdaniem warto wyjść z bańki innych rysujących. Wykop jest, jaki jest, ale jeżeli praca budzi sympatię u odbiorców, to jest plusowana nie tylko przez grono z tagu. Taki np. kot_kustosz:
https://wykop.pl/wpis/73009251/namalowalam-kota-przy-miesnym-stole-i-zapozowalam-
  • Odpowiedz