Wpis z mikrobloga

Reakcje ludzi kilka lat temu gdy Wardęga przebrał się za Boobsmana i macał losowe kobiety po piersiach (jedna ofiata miała 16 lat): Haha, śmieszny prank.

Reakcje ludzi dzisiaj, gdy Xayoo dzień po podrywie i melanżu dotknął jakąś dziewczynę w głowę: Trzeba go scancellować!

Morał? Xayoo powinien się przebać za Boobsmana i wymacać Natalkę na ulicy, ewentualnie powinien się przebrać za Simpmana.

#famemma #xayoo #twitch #blackpill
Kisioj - Reakcje ludzi kilka lat temu gdy Wardęga przebrał się za Boobsmana i macał l...

źródło: boobsman2

Pobierz
  • 4
@Kisioj Laski będą ciągle chodzić na imprezy, gdzie pijane ziomki będą je bzykać w prawie nieprzytomnym stanie, a potem wrobią kogoś z kasą w alimenty za dzieciaczka tego ziomka i znowu pójdą na taką imprezkę. Myślę, że takie prawa służą w 90% do wykorzystywania porządniejszych ludzi i te 10% będzie uzasadniać dalsze takie "prawa".
@Kisioj: a Boobsman nie był ustawiony i Wardęga pytał je o zgodę? Oczywiście nie zmienia to faktu, że idea filmu jest ostro #!$%@? i nieśmieszna, a #wardegacwel no ale jednak warto to wyartykułować, jeśli tak rzeczywiście jest
  • 0
@starrk: tam na początku, w intrze była 1 "aktorka", a reszta macanek na spontanie, bez pytania. Ofiary molestowania nawet mówiły o tym głośno w mediach
@Kisioj: a, no to w takim razie #!$%@?ć druida, powinien w ogole nie zaczynac z commentary "ja za boobsmana przepraszałem", gdzie przez chwile robił z siebie drugiego gargamela