Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy: ta glaskajac przez godzine jak creep XDD tylko tak da sie obudzic kogos wcale czlowiek nie moze szturchnąc czy cos bardziej efektywnego lepiej byc creepem i dotykac spiacam babe przez godzine XD
  • Odpowiedz
@Hadov: jprdl Ty znowu z tą godziną co było beką w wiadomości od Xayoo i co nawet zdementował w tej samej konwersacji xD nie widziałeś w jaki sposób te wiadomości były pisane? każda była z ironią
  • Odpowiedz
@Kisioj: jestem za strona co potepia zachowania cuckow creepow simpow itp xd macie pecha ze wasz idol jest creepem co go szony saguja a on dalej spermi
  • Odpowiedz
@Hadov: Rozumiem, że gdy na co dzień w necie ktoś kogoś dotyka bez pozwolenia i widać to wszędzie to też jesteś wielkim obrońcą? Jak Pasut dotyka kobiety w wywiadach to piszesz w komentarzach, że jest cuck creepem simpem? Jak była pasuta maca kogoś po stopie bez pytania i potem wącha to udając podniecenie to też to piętnujesz?

Wydaje mi się, że jesteś po prostu #!$%@? hipokrytą
Kisioj - @Hadov: Rozumiem, że gdy na co dzień w necie ktoś kogoś dotyka bez pozwoleni...
  • Odpowiedz
@Kisioj: hipokrytom byłbym gdyby sam tak robił albo popierał takie zachowanie jakie napisałeś ale no musisz pierw znać znaczenie tego określenia XD
Stawiam sie za tym że baba miała prawo sie #!$%@?ć o to że typ sie zachował jak creep ale no sperma xayoo widze jest konsumowania codziennie i masz klapki na oczach jak owca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakby jakimś cudem lewica doszła do władzy to chłopy mają prz##!$%@?


@Koner1391: Jakby lewica doszła do władzy to w ogromnym skrócie jako mężczyzna zostałbyś niewolnikiem, zabrano by ci resztkę praw których masz oraz byłbyś szmacony właśnie między innymi przez takie julki na każdym kroku bez totalnie żadnych konsekwencji dosłownie zostałbyś ich psem.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU z dnia nie dzień youtubowe metoo jest coraz bardziej ośmieszane, jutro laska stwiedzi że youtuber ją molestował zwrokiem a prawdziwi zwyrole mogą siẹ powoli wyluzować xD

Jego wiadomości były cringe i tyle(jeśli ją faktycznie głaskach po głowie to beka z kolesia)
  • Odpowiedz
@Hadov:

Stawiam sie za tym że baba miała prawo sie #!$%@?ć o to że typ sie zachował jak creep


Tez za tym jestem jak najbardziej, tylko, ze takie rzeczy robi się od razu, chłop cie dotyka to #!$%@? a nie po paru tygodniach wywleka takie rzeczy w internecie, jeszcze mu lajkowala wiadomości, jak napisał ze super się ja głaskało tylko później do screenow usunela xD

Chodzi o to, ze nie
  • Odpowiedz