Wpis z mikrobloga

  • 0
@maniek74 trzymasz czy wybiło stopa? Jak ma moje to 1830 może być poziomem na odbicie. Pytanie co narysują jeszcze,bo szpila i wyjście springiem w górę wskazane..
  • Odpowiedz
  • 1
@maniek74 takiej straty to wolałbym nie trzymać, ale sam lepiej znasz twoje MM. To 10 myślę jest w zasięgu jeśli mają pójść w górę springiem a może i nic takiego się nie wydarzy. W każdym razie powodzenia.
  • Odpowiedz
@michelney dość długo się czaiłam, żeby w to wbić, a ciagle leci jak kamień w wodę, liczę na jakieś odreagowanie jutro i wtedy podciągnę stopa trochę wyżej, a jak będzie boczniak to raczej zamknę z palca, ale jeszcze nie przesadzam, na pewno większej straty jak do 1810 nie przełknę i już tego stopa nie ruszę
  • Odpowiedz
  • 0
No i niewykluczone ze tu będzie trzeba założyć trzymanie pozycji w swing termie, na szybkie odwrócenie bez konsolidacji to bym nie liczył. Ostatnio kisili ten poziom prawie 3 tygodnie przed wystrzałem @maniek74
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74 ktoryś z was w tamtym wątku podał konkretny poziom do L, który już jest wywożony.
@wersalski_kasztaniQ napisał o zbliżającej się korekcie na dolarze (bez przedziałów czasowych, bez poziomow) i dodał - why not. Jeśli to interpretujesz jako sygnał do wpierdzielenia się w L ze stopem na -30% pozycji (i mniej) to hmm.
  • Odpowiedz
  • 0
Ps przy trendach i to tak silnych 3/4 konsolidacji bedzie wybijanych dołem. Mam nadzieję ze mamy to już za sobą. Śniło mi się dzisiaj 1850 na złocie (nie żartuję,iks de)
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74 nie, nigdy nie daję. Sam przypilnuję. ~10% pozycji= out. Na złocie lubią puścić głębokie szpile więc nie ma co się dawać. Co innego na overnight, ale zobaczymy czy będzie konieczne cimanie
  • Odpowiedz
@michelney No jak jesteś w stanie pilnować pozycji na bieżąco, to można i próbować ucieczki z palca, lagi tam lubią puścić konkretne, ale wiadomo, czasem może sie to wydarzyc jak pójdziesz do kibla i nie zawrócić, choć to już musialby być niefart konkretny
  • Odpowiedz