Wpis z mikrobloga

@spixel1337: jesli laska była pełnoletnia to nie widze nic złego w tej wiadomości. Przecież zapytał czy wysłać fotkę, nikogo do niczego nie zmuszał ani nie napastował. Niedługo nie bedzie mozna sie do nikogo odezwać przez tą feministyczną majostaśkową psychoze...
  • Odpowiedz
@spixel1337: Niektóre wiadomości wyglądają tak jakby ona mu odpisywała a później usunęła to i porobiła teraz screeny. Była legalna, normalna rozmowa nie widzę w tym nic złego już na siłę teraz każdy będzie konwersację ze znaną osobą upubliczniał. I wywlekanie rzeczy o których rozmawia się prywatnie na imprezie
  • Odpowiedz
esli laska była pełnoletnia to nie widze nic złego w tej wiadomości.


@pawelswd: bo sam jesteś takim samym spermairzem i tak samo spermirz do bab
  • Odpowiedz
@spixel1337: na bank ją wyruchał, a że była roszczeniową kłodą to na pożegnanie pomiział po ręcę i elo.
A taki był fajny, zanzibar obiecywał a teraz mnie zaliczył i już nie chce xD
  • Odpowiedz
@pevka: to takie klasyczne #!$%@? bez dowodów czyli słowo przeciwko słowu nie do zweryfikowania. @kr4wy nie zdażyło Ci sie nigdy dotknąć jakieś kobiety jak spała? współczuje...
  • Odpowiedz
@pawelswd: ty debilu oni nie byli razem zeby ten ja glaskal ty ta spala xD nie zdazylo mi sie znajomej z imprezy dotykac gdy spala bo nie jestem zboczencem #!$%@?
  • Odpowiedz
@C17H19NO3: graki jesteś jednym z normalniejszych na tym portalu. 90 % komentującyc zjebów w netcie majostaśkopodobnych od razu by kogoś wsadziła na dożywocie za gwałt za każde odezwanie sie do laski.
  • Odpowiedz