Wpis z mikrobloga

  • 3
@cichyluki88: Umiejętność czytania ginie w narodzie?

małym druczkiem, szarą czcionką żeby było jak najmniej widoczne, nie bądź naiwny, przecież nie walnie na środku logo PO jak bilbord jest finansowany z datków do puszek
  • Odpowiedz
@Bolxx454: Nie wiem jak Ty, ale ja widzę kampanię WOŚP do walki z sepsą. Dziwne masz skojarzenia ze swoją partią, jeśli kojarzy Ci się jawnie ze złem xD
  • Odpowiedz
@Bolxx454: byłeś Ty kiedyś na Woodstocku?
IMHO Owsiak stara się z tym nie afiszować, bo jednak nie powinien,
ale facet ma serducho po właściwej stronie i jak na moje nie może zdzierżyć już tej patologii pisowskiej
pis bardzo aktywnie i otwarcie walczył i umniejszał WOŚPowi przez ostatnie lata
mały i dość subtelny pstryczek w nos tu poszedł
z resztą z tego co widzę propagujesz na wykopie bardzo intensywnie praktycznie tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@qbek: Owsiak stara się z tym nie afiszować, bo jednak nie powinien, ale facet ma serducho po właściwej stronie


a ze swoich pieniedzy publikuje te plakaty czy z tych z puszek na biedne dzieci?
  • Odpowiedz
@Bolxx454: no właśnie z czyich? pokaż dokumentację finansową i inne dowody skoro rzucasz oskarżenia,
chyba że po prostu rzucasz fekaliami z nadzieją że coś się przyklei bo pasuje to do Twojej agendy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na poważnie - promuje tutaj działalność swojej pozarządowej fundacji,
wydając pieniądze dobrowolnie przekazywane przez ludzi (a nie tak jak to robi pis wyprowadzając na lewo siłą wyrwane ludziom
  • Odpowiedz
  • 0
W każdym razie wygląda jak niepotrzebne #!$%@? kasy na walkę z sepsą. Ale #!$%@?, przecież to nie moja kasa, najwyżej mniej ludzi się uratuje, widzę że podejście na poziomie pisu. Byle hajs #!$%@?ć xd
  • Odpowiedz