Wpis z mikrobloga

#gonciarz
A dla mnie to jest totalnie afera z niczego. W sensie jedynie co fajnie obnażyła to to, że Gonciarz stał się toksycznym ćpunem (bo nie wierzę, że zawsze był). Reszta to są po prostu toksyczne relacje jakie utrzymywał z loszkami, relacje jakich wśród ćpunów mnóstwo (kurde, mam sąsiada, który jak się pokłóci z loszką do drze morde jakby go dosłownie ze skóry obdzierali). A takie toksyczne społeczności mają to do siebie, że chcą wciągać do siebie nowych ludzi.
I to jest jeszcze jedna zła rzecz, którą Gonciarz robił tym laskom, próbował je wciągnąć bo tak to działa. Jego też ktoś wciągnął w te dragi, to nie jest tak, że sobie siedział na chacie i pomyślał "Ale bym sobie kryształ #!$%@?ął", znalazł dilera na olx i cyk, ćpamy.
To, że w tych rozmowach widać jakiś fetysz poniżania i uderzenia spermy do mózgu ( no przecież tekst o spuszczeniu się i wysłaniu do sklepu to jest to samo co strzeliło typowi od "przegiołem co?" ) to po prostu pokazuje, że sobie nie radził. A loszki wypuszczają na niego jednostronne materiały, że nimi manipulował ( qrła, każdy w związku manipuluje, czasami samym wzbudzaniem winy) pozując na święte, co najwyżej uzależnione. No prośba.
Dobrze, że to wyszło, bo ostrzegło inne dziewczyny przed wchodzeniem z nim w relację (a pewnie znajdą się takie #!$%@?, które dodatkowo to pociągnie ) i pokazało światu, że jest ćpunem i ma problem.

Ale co chciałem zaznaczyć ( i z czym się cholernie nie zgadza ze mną moja różowa) , dla mnie nie ma u niego hipokryzji dotyczącej lewackich poglądów. To, że w łóżku ktoś lubi upokarzać, nie znaczy, że nie może być feministą. Chyba, że wygłaszał peany na cześć zdrowego trybu życia, to wtedy jest hipokrytą.
Dziękuję, kłaniam się.
  • 3
Chyba, że wygłaszał peany na cześć zdrowego trybu życia, to wtedy jest hipokrytą.


@plasq: Jest, bo chwalił się że nie pije, jakie to jest fajne. Jak schudł i się wziął za siebie to samo, jaki zdrowy styl życia jest super, jak się człowiek lepiej czuje.
@Ofkors_pl: film o tym, że nie pije alkoholu jest sprzed 5 lat i pewnie wtedy faktycznie nie pił. Jak dla mnie to wygląda tak, że odleciał jakoś w 2019, trochę przy okazji covidu, trochę przy okazji wypalenia zawodowego, trochę przy okazji hejtu no i depresji. Wpadł w jakieś dziwne środowisko i odkrył, że podrywanie modelek jest zupełnie łatwe.
@Pippo: Ja go przestałem oglądać jakoś właśnie przy pandemii jak na siłę wbijał milion subów, a zupełnie go olałem jak wrzucił na insta, że przemoc ma płeć, to se powiedziałem niech #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)