Wpis z mikrobloga

No Legia dziś przedupcy, ale jakoś nie mam bólu dupy. Jaga strzeliła co miała, w Legii duża rotacja, granie od 1 minuty Baku i Celhaką, eksperymentalna linia obrony a i tak samo granie nie wygląda źle. Piłka ogólnie chodzi jak powinna, w strzałach 13-4, wyraźna przewaga posiadania i nie jest to posiadanie na zasadzie grania od stopera do stopera. No dziś nie siądzie ten mecz i tyle, ale jeszcze nie jest to specjalny alarm wg. mnie. #mecz
  • 6
@Ludzik90: Akurat tak bym o tym nie myślał, mistrzostwo się właśnie zdobywa regularnie punktując na Jagielloniach a nie Lechu czy Rakowie. Przegrasz 4 mecze z faworytami w sezonie, ale resztę wygrasz i i tak robisz mistrza.
@MikoBalagany: owszem ale wszystkiego w lidze nie wygrasz. Kryzys sie zdarzy predzej czy pozniej. tutaj kryzysu jeszcze nie ma bo tak jak wcześniej wspomniałem, dla Legii jest to pierwsza porazka w sezonie (a i tak ma ich najmniej w lidze) jak beda powiedzmy cztery z rzedu przegrane to wtedy tak, bedzie to kryzysowa sytuacja. Jeszcze się nie zdazyło zeby klub wszystko wygral i zdobyl ponad 100 punktów. A punktować trzeba z