Wpis z mikrobloga

#pytanie #samochody #motoryzacja #suzuki #swift

siemano, ma ktos moze suzuki swift (mk6 2005r)? albo w ogole suzuki i wie jak dziala wskaznik paliwa? :) bo zawsze normalnie, jezdzilem az zaswiecila sie kontrolka paliwa i liczylem ze mialem do pustego baku ok. 100 km, a w swifcie jak będzie? załączam zrzut z instrukcji, rozumiem że najpierw wskazówka opada na E to jest tak jak by rezerwa, a jak się zaświeci kontrolka no to już jest lipa. Ale ostatnio jeździłem jak już wskazówka była blisko E, no i w końcu zatankowałem (35 litrów a bak ma 45l) bo już nie wiem czy ona może jeszcze bardziej opaść, czy czekać na kontrolkę ¯\(ツ)/¯ Miał ktoś jakieś doświadczenia z tym?
turbine - #pytanie #samochody #motoryzacja #suzuki #swift 

siemano, ma ktos moze suz...

źródło: WhatsApp Image 2023-09-18 at 20.23.13

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@turbine: mam takiego swifta, kontrolka zapala się i jest jeszcze coś około 8 litrów. Kilka razy zdarzyło mi się zatankować ponad 41 litrów. Wskazówka może zejść poniżej tej dolnej kreski aż do E, a rezerwa zapala się przed tą dolną kreską.
  • Odpowiedz
  • 0
@tullion: ok, jeszcze jedno pytanie mam :) czy jak przekrecasz zaplon to zaswiecia cie sie kontrola paliwa? chodzi mi o to ze u mnie sie nie zaswiecia, i moze mam zepsuta.
  • Odpowiedz