Wpis z mikrobloga

#gielda

Podsumujmy wczorajsza aferę muszelina, bo już my psycha siada i kasuje wpisy.

- Maniek trzyma 90% straty na BYND - pozycja okazała się zamknięta z zyskiem

- Maniek został przewieziony na longach TRLY - overall na pozycji na tym papierze okazał się na plus

- Maniek „longowal bessę” na indeksach w 2022 - przypomniałem mu kilka starych wpisów z 2022 gdzie siedziałem po miesiąc czasu w S i wyciągałem z tego po 1000+ pkt

- Maniek nigdy nie zgarnął więcej jak 400 pkt z indeksów - przypomniałem mu wpis ze zgarnięcia 1160 pkt z S na NQ w którym sam gratulował mi tej pozycji

- Maniek tworzy narracje, ze zamyka tylko zyskowne pozycje i nie ma strat - przypomniałem mu wpisy tylko z ostatnich tygodni, gdzie pisałem, ze przewieźli mnie na shortach USDTRY, czy ze łapie noże na PEPCO/SFD, a gdybym chciał chwalić się tylko zyskami, to poczekałbym aż takie PEPECO odbije i dopiero robił wpisy, jak to złapałem idealnie dołek, a gdyby nie odbiło, to nigdy bym się nie przyznał do otwarcia tej pozycji, bo przecież chwale się tylko zyskami
  • 14
@maniek74 twoje wpisy skasowałem, bo zacząłeś oskarżać kolegów o próby oszustwa( w przyszłości, domniemane) i farmazoństwo nawet ich do tych wypocin nie wołając. Wszystkie twoje usunięte wpisy mam zachowane, więc nawet nie próbuj manipulować.
Jesteś do cna skompromitowany hazardolu. Rób dobrą minę do przegranej gry ;)
Pobierz michelney - @maniek74 twoje wpisy skasowałem, bo zacząłeś oskarżać kolegów o próby os...
źródło: temp_file4389237671982735071
@michelney robisz wpis, w którym twierdzisz, ze kisze strate 90% i wiszę na haku, po czym ja ci udowadniam, ze nie dość, ze nie wiszę na haku, ani nie miałem tam żadnej straty, to jeszcze na tym zarobiłem, przecież to jest samozaoranie jakiego tu dawno nie było
@michelney skasowałeś wpis, w którym piałem, ze ostatnio na tagu dawałem info o wywózce na USDTRY i nożach na PEPCO/SFD, bo się to nie kleiło z twoja narracja, ze niby pisze tu tylko o zyskach
@maniek74 weź se chłopie wolne zrób. Pogódź się z opinią hazardola przegrywa i wrócimy do wątku w następną niedzielę. Wrzucę wtedy kilka twoich zagrań z indeksów.
Pisałeś, że tak cię nie obchodzi zdanie innych na twój temat, że aż musiałeś zaśmiecić tag takim bezwartościowym wysrywem, który ma ratować twoj wizerunek xD?
@michelney bo mam #!$%@?, ale to było przekomiczne, ze robiles wysrywy, ze mam starte 90% a ja tam miałem zysk, także nie mogłem sobie odpuścić i pokazać tego, jakim jesteś zakłamanym manipulatorem
@maniek74 tak bardzo mi przeszkadzał twój wpis o USDTRY, że w innym wątku, gdzie względnie potrafiłeś się zachować, go zostawiałem. To pasował do narracji ,czy nie? A może usunąłem twoje bazgroły z innego powodu, o którym ci napisałem wyżej? Rusz czasami tą hazardolską głową.
W ogóle dobry jesteś - napisałeś o tym TRY już z piąty raz. Tak masz gdzieś opinię innych?
@michelney przecież ty nałożyłes na wykres mój wpis, gdzie dałem info na tag, ze USDPLN zmienił 4 z przodu na 3, nigdzie tam nie pisałem, ze mam na tym otwarte jakieś pozycje, a ty dorobiłeś teorie, ze wieźli mnie tam na shortach, kolejna twoja manipulacja
@michelney ale jaka ty teorie próbujesz teraz forsować, bo już sie pogubiłem, po tym jak poprzednie twoje łgarstwa na temat moich rzekomo stratnych pozycji okazały sie nic nie warte, teraz twierdzisz, ze mam jakieś grube straty na parze USDPLN? jak pokaże ci full statement z tej pary, ze tak nie jest, to przeprosisz i skasujesz konto?
@maniek74: jeśli tak jest, to znaczy, że nie otwierałeś pozycji, kiedy o nich pierdzieliłeś. ostatnio przywalałeś się o to do gonza, a jak zwykle wychodzisz na hipokrytę. Tamten wpis jednak dotyczył twojego wyśmiewania Vateusza, podczas, gdy twoje predykcje okazywały się dużo gorsze
@michelney ale pokaz wpis, gdzie ja niby pisze o otwarciu pozycji na USDPLN a później sie jej wypieram, a nie jakieś twoje nadinterpretacje, ze gdy daje na tagu długo wyczekiwane info o zmianę kodu na USDPLN z 4 na 3, to ty do tego dopisujesz jakieś wyimaginowane wywózki.

jak otwieram pozycje, to pisze to wprost, jak później
Pobierz maniek74 - @michelney ale pokaz wpis, gdzie ja niby pisze o otwarciu pozycji na USDPL...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
@michelney do gonza sie przywaliłem, bo zrobił wpis, ze gra S na ropie, który komentowałem, a jak ropa poszła w górę i zapytałem go o stan pozycji, to odpisał, ze to byl tylko takie hehe żarcik i żebym nie wierzył we wszystko w internecie, pokaz analogiczna sytuacje, gdy wypieram sie pozycji w ten sposób