Wpis z mikrobloga

Oglądałem Gonciarza w 2017, 2018 vlogi były bardzo fajne potem mi się znudziło. Następnie widziałem na wykopie hejt na niego bo cuckold i komentarze czemu nie bzyka jakichś alternatywek co go uwielbiają. A teraz wychodzi, że je bzykał i do tego traktował jak szmaty totalnie z tekstami jak z projektu "Klaudiusz" XDD a o tej Kasii to zapomniał pewnie po 2 dniach ładując swojego bydlaka w gardło jakiejś nafuranej modelki w Japonii XD Teraz alternatywki przypomniały sobie złe traktowanie po latach jak to baby próbując ugrać współczucie i zasięgi dla siebie. Jak widać jak ma się kasę i wygląd przeciętny (według mnie Gonciarz źle nie wyglądał w tym 2017, no potem widziałem screeny z tą jego "brodą" to tragedia, ale i tak wyglądał 100x lepiej niż ja, prawdziwy przegryw) to można ruchać szlaufy ile się da. XD
#gonciarz #przegryw #alternatywkiwniebezpieczenstwie #dalamdupyisobieprzypomnialampolatach
the_doors - Oglądałem Gonciarza w 2017, 2018 vlogi były bardzo fajne potem mi się znu...

źródło: Pepeg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@the_doors: Też się dziwiłem, że koleś jest cuckoldem, bo w sumie miał i pieniądze i sławę, ale wtedy mówiłem sobie, że to blackpill w najczystszej postaci, bo nie jest zbyt atrakcyjny.

Teraz się okazuje, że dzięki tej kasie i sławie faktycznie ruchał po same kule i wcale nie był cuckoldem - to połowa wykopu jest większymi cuckoldami niż on.
No i co do blackpilla - ze względu na swój wygląd Gonciarz
  • Odpowiedz
No i co do blackpilla - ze względu na swój wygląd Gonciarz dalej nie jest porządny przez kobiety, ale jednak dzięki sławie i kasie ruchał i to sporo. Należy to uwzględnić w swoim spojrzeniu na świat.


@PorcelanowyLis: no, ale to jest oczywista oczywistosci, o ktorej blackkpill mowi
  • Odpowiedz