Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie wysyłając CV na stanowisko Konsultant w Play piszą w swoich dodatkowych atutach, że posiadają uprawnienia do sterowania super-wypaśnymi maszynami o mocy powyżej miliarda KM. Like I give a fuck.

Albo wysyłają CV bez zdjęcia, a w załączniku foto w... sukni ślubnej obok bukietu róż. Skisłę. Chociaż chyba nikt nie przebije gościa, który wysłał foto ekipy i dopisek "ja to ten pierwszy od lewej". Samojebki przed lustrem to już w sumie norma i nie bawią tak jak kiedyś.

Kopalnia beki.

#play #praca #szukampracownika
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SteppingRazor: raz, nie wiem skąd wziales CC, ale spoko, uwielbiam jak ludzie sobie coś dopisuja. Dwa, genialne porównanie. Takie, hm, żałosne? Ale jak coś by sie chciało dowiedzieć to na bok dzwonisz.

Trzy, ludzie na CC potrafią zarabiać 4-5k. To pewnie też powód do wstydu.

Generalnie to zapachnialo cebula.
  • Odpowiedz
@SteppingRazor: Ale masz ból dupy, ja #!$%@?ę. Skąd Ty ten telefon bierzesz powiedz mi? Gdzie ja coś o telefonie pisałem? Ogarnij się.

Swoją drogą, rozumiem, że nie posiadasz żadnego telefonu, internetu, ubezpieczenia pewnie żadnego tez nie masz? Czy jednak masz? Bo jak masz to wyobraź sobie, że ktoś Ci to... sprzedał. Woooo, czyli dałeś się naciągnąć, ktoś Ci wcisnął kit, dlaczego dałeś się tak zrobić?

Pani na stacji benzynowej też
  • Odpowiedz