Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie mam pytań - najgorszy z możliwych scenariuszy się sprawdził i odpadła święta Łucja i Viczka prawniczka, które jako nieliczne w hotelu miały pierwiastek człowieczeństwa. Jestem pod mega wielkim wrażeniem klasy Łucji - jej postawa to najpiękniejsza rzecz w tym toksycznym sezonie. Nie powiem ale się wzruszyłem, a mi naprawdę wiele potrzeba - tak jak zleakowałem jakiś czas temu opinie że to "złota dziewczyna" i nic nikomu nie zrobiła w programie aby ktoś mógł jej nie lubić tak teraz twierdzę, że gdyby w hotelu byli prawdziwi mężczyźni to by się "zabijali" o tak świetną kobietę, która pod absolutnie każdym względem byłaby atrakcyjna. Wydaje mi się że zarówno Łucja jak i Viczka gdyby trafiły na jakiś inny sezon HP to by były zdecydowanie lepiej przyjęte oraz lepiej by się czuły wśród ludzi życzliwych - brawo dziewczyny że udało wam się być sobą i nikogo nie udawałyście.
Na osłodę mam takie przemyślenie - z nowych uczestników którzy zostali zleakowani został właściwie tylko jeden chłopak - biorąc pod uwagę że mamy dopiero połowę sezonu to znaczy że albo nie mamy zleakowanych wszystkich uczestników albo będzie gigantyczna ilość powrotów. Prawdę powiedziawszy dla produkcji strata zarówno Łucji jak i Viczki to spory uszczerbek na generowaniu contentu - Sroch i przydupasy są nudni jak flaki z olejem, Karolina i Marvin maja w dupie wszystkich i głównie spędzają czas ze sobą i pozostają jedynie rodzynki jak Jacek, którzy może jeszcze pokażą jakiś poziom. Może nawet tak się wydarzyć, że ktoś będzie czekał na panie i z miejsca z którąś wróci do programu - kombinacji jest naprawdę sporo, a na logikę nie wydaje mi się możliwe aby produkcja rezygnowała z tak wartościowych osób z punktu widzenia generowania contentu. Wydaje mi sie że to jeszcze nie koniec.
  • 4
  • Odpowiedz
@kipman1: wydaje mi sie, ze nikt na nie nie czekal, bo juz odplywaly łódką, a tez pokazali by cos w zapowiedziach zeby ludzi przyciagnac. Natomiast produkcja pewnie sobie poobserwuje z tydzien czy dwa i zauwazą, ze brak wroga w postaci Łucji spowoduje spowolnienie akcji i ja dadzą z powrotem. Zwlaszcza jezeli utrzyma sie Paweł, a dadza ja z nowym uczestnikiem, bo to tez podgrzeje atmosfere. A jak beda chcieli wgl #!$%@?
  • Odpowiedz
@broadwayan1 no to mega słabe by było gdyby cały sezon opierałby się tylko na jechaniu po jednej osobie przez grupę. Jeśli miałaby wrócić Zjebina i Lucy to dobrze by było gdyby przynajmniej dwie osoby z trókąta Mongolica-Cycanka-Sroch odpadły żeby chociaż trochę dać mi ochłonąć xD.
Może produkcja podstawi/stworzy jakiegoś nowego chłopca do bicia?
  • Odpowiedz
@crazy_frog: troche sie źle wyraziłam ale chodziło mi o sytuacje jak kręcili to na miejscu. Produkcja miala wglad 24h co tam sie dzieje wiec jak zauwazyli, że bez Łucji robi sie nudno to mogli ją przywrocic. Jak wiemy nauczeni 4 sezonem jest to mozliwe. Oczywiscie nie zycze jej tego, bo znowu spotkalaby sie z murem wiec po co
  • Odpowiedz