Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Jaś kupił tester, przyczepa cała OK, podchodzi do przetestowanego i naprawionego "przez panów mechaników" VW spokojny o wynik - i jest zonk, czy kogoś to jeszcze dziwi ? Najlepsze, że on zostawi z tym sprzętem Kaśkę z dziećmi na kempingu w Hiszpanii i sam pobiegnie w laczkach na lotnisko, typowy syndrom Piotrusia Pana z głową w chmurach.
  • 7
  • Odpowiedz
@hecol on nie powinien tego testera wpiąć miedzy auto a przyczepe? Błąd po podlaczeniu tych swiatelek z allegro wywalil mu canbus, nic innego. Juz e46 czy punto 2 testowalo czy wszystkie swiatla sa sprawne. Tanie ledy czy diody nie maja tego systemu i tez wywalaja blad na desce
  • Odpowiedz
@hecol: nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Mam nadzieję, że przez komentarze Kamil nie wpadnie na pomysł, żeby zrobić sobie wakacje od YT.
Jak widać psychikę ma silną, nie przejmuje się zbytnio problemami z furą i wszystko spokojnie nagrywa. Samochód się prawie pali, a on wszystko dokumentuje. Ja na jego miejscu bym się popłakał na poboczu autostrady ????
  • Odpowiedz
  • 0
@Zi00: trzeba przyznać, że to fenomen twardy jak skała - dym, choinka błędów, a on wyciąga kamerę i wszystko dla nas dokumentuje, kiedy dzieci i rodzina piszczą ze strachu - to taki idealny reporter, jak ci na wojnach dzięki którym mamy nagrania prosto z okopów pod ostrzałem, respect Mr.Bean
  • Odpowiedz