Wpis z mikrobloga

warzywniak w kurnikowie kolejny projekt klapka, który polubił ciszę
miał dowieźć dosypać ziemi jak mu widzowie radzili i nie dosypał
wiadomo teraz sprawy z dżunQ najważniejsze, której i tak ma nie być tydzień czy tam miesiąc (jaka jest ostatnia wersja?)
do tego pora sucha się zbliża, pewnie trzeba by było częściej podlewać, a na to szkoda wody
to trzeba na spokojnie usiąść i najlepiej do kolejnej wiosny przeczekać i zaplanować od nowa
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • 6
@darth_invader: marnuje się chłopak na tym nic nie robieniu, zrobiłby inżyniera architekta i by się z nas śmiał przecierając oczy pieniędzmi z tyloma pomysłami, a tak my śmiejemy się z niego
  • Odpowiedz
  • 5
@levzor przciez to jest tylko dla grażynek, o jaki jestem rolnik, a tak naprawdę każdy wie że to nic nie warte i nigdy żadnych zysków nie przyniesie, no może z yt
  • Odpowiedz
  • 11
@levzor tam gdyby nie pomysł i realizacja Macieja to #!$%@? by było. Przecież ten łeb tylko asystował i kręcił kamerką wszystko a całą robotę odwalał parobek. Cały ten kurnik, ogródek a finalnie również produkcja serów, kanapek i kompotów przeniosła się do sąsiadów i to oni przy tym zapierdlalali. Wg. mnie to Natalia pierwsza powiedziała basta i powolutku, pocichutku żeby gniewu nie było #!$%@?. Czerwonolicy niestety to ma dwie lewe ręce do roboty
  • Odpowiedz
@darth_invader: moje plany jak wypije raz na jakis czas tak samo realizuje jak on wykaraskam sie z łozka jakims cudem pojade cos wziasc na wynos do jedzenia i wracam do domu z myślą co ja wczoraj pierd liłem co to zrobie a dzisiaj tak mnie bania boli ze jedyna rzecza jaka zrobie to zjem i pojde dalej leżeć
  • Odpowiedz