Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was będzie kupował w ogóle FMa 24? Chyba się nie opłaca według mnie, bo wersja 25 ma być niby według twórcą rewolucją. Ja będę dalej ciągnął save'a z 23. Mam rok 2032, prowadzę drugi sezon Sampdorię, dwie kolejki przed końcem sezonu mam 7. miejsce (baraż w Lidze Konferencji w takim wypadku). Napoli ma dwa punkty więcej, ale mecze z Interem i Juve, więc może uda się być w Lidze Europy. Polskę trenuje cztery lata już Skorża. Na Euro zagramy po wygranych barażach z Chorwacją po karnych. Mamy fajną kadrę, Kamiński jest w Dortmundzie, Zalewski w Newcastle, Kiwior w Realu już bardzo długo. Napastnikiem jest wonderkid z City (wychowanek Lecha) i ma bardzo dobre liczby. Lech w ogóle wychował wielu kadrowiczów dość dobrych znowu i co roku grają w LM. Jak chcecie screeny, to podeślę potem, jak będę na kompie.
#footballmanager
  • 10
  • Odpowiedz
@Vanlid: Ja wciąż jadę na FM2020. Jak Ekstraklasa zostanie najlepszą ligą w Europie w moim zapisie, to zastanowię się nad kupnem nowej wersji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@bocznica: Gdzieś mi mignęło, chyba nawet news potwierdzony przez producentów, że wersja 25 będzie nową kartą w historii FMa. Silnik meczowy, grafika itp. mają być już przystosowane do naszych czasów. Ja tam i tak dalej gram widok meczu kulki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Hehe, chyba zrobię tak samo. xD U mnie była max na 13. miejscu, teraz spadła na 18.


@Vanlid: U mnie była na piątym, do czego zresztą dążyłem i opisałem - #fmweekly. Ostatnio spadła na 7, w przyszłym sezonie wskakuje znowu na 6. Grałem już dwiema drużynami Ekstraklasy (rozwinąłem je dosyć mocno, obiekty, spory budżet, Lechem nawet wygrałem LM), teraz robię to samo z trzecią drużyną. Ma nadzieję,
  • Odpowiedz