Wpis z mikrobloga

@JesMan: kupiłem se w salonie Logana w 2019, to jest po prostu Sandero sedan i jedyne co musiałem zrobić to wymienic łączniki stabilizatora które kosztowały 50 złotych komplet L/P. Fajne wyposażenie, kamera cofania wspomaganie jazdy pod górę android auto tempomaty za normalne pieniądze. Co prawda wtedy płaciłem 50k ale w 80 teraz też się zmieścisz z Sandero, w automacie też jest opcja
  • Odpowiedz
@hehehej 90k za dacie? Taki grzyb nie musi byc nowy. Poszukac jakiejs uzywki z przebiegiem 30k i bedzie to taki sam samochod jak nowy, tyle ze odpowiednio tanszy…
  • Odpowiedz
  • 0
@hehehej: I zadowolony jesteś? Mi każdy odradza tej marki uj wi czemu. Nikt nie jeździł a każdy ma zdanie.
Te silniki 1.0 to ma prawo bytu? 90km na taką bude to trochę mało
  • Odpowiedz
@JesMan: zapomniałem odpisać xd jestem zadowolony bo to waży tone, także 90 koni z turbo w zupełności wystarcza, fajnie się zbiera. Te silniki spokojnie 300k wytrzymują bo od dawna były pakowane w Clio, zobacz przebiegi jakie są i jeszcze jeździ. Plastiki o dziwo dobrze wykonane, nic nie trzeszczy. Na razie mam 65k i tak jak mówiłem, jedyne co praktycznie robię to leje paliwo i jadę, niezawodne auto. Przedtem jeździłem BMW
  • Odpowiedz