Wpis z mikrobloga

@kidi1: a jakieś wnioski? Argumenty? Czy jesteś kolejnym krzykaczem który po prostu musi wylać żółć?
Chętnie przeczytamy Twoje przemyślenia i je odpowiednio skomentujemy
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mial85 Ok. Moje przemyślenie:
W internecie są głównie informacje mające na celu sterowanie opinią publiczną lub zarobek z wyświetleń strony serwisu, który z tego się utrzymuje. Wszystkie istotne informacje są objęte klauzulą tajności i zwykli obywatele nie mają do nich dostępu.
Wszystko co wiedzą wykopki to przypuszczenia, propaganda i myślenie życzeniowe na podstawie tego co znajdą w internecie. Jeśli posiadasz inne źródło niż ogólniedostępne informacje w internecie to je nam przedstaw.
  • Odpowiedz
Wszystko co wiedzą wykopki to przypuszczenia, propaganda i myślenie życzeniowe na podstawie tego co znajdą w internecie.


@kidi1: Oczywiście. Ale problem jest dużo głębszy, bo mówisz o czymś, co dotyczy takiego przeciętnego wykopka. Zdecydowana większość aktywności na tagu jednak to patologia i trolle [opłacane bądź robiące to za frajer]. Zbiera się taka ferajna na tagu uzbrojona w multikonta, spamująca postami typu "A PATRZCIE CO ON NAPISAŁ EEEEEE [odgłosy upośledzenia] [OSTROŻNIE!!!!]".
  • Odpowiedz
  • 0
@mial85: A skąd Ty wiesz kto się myli jak sam nic nie wiesz? Różnica między Tobą a tymi ludźmi to tylko inny artykuł przeczytany w internecie.
  • Odpowiedz
@kidi1: no widzisz i to jest Twój problem kolego sam krytykujesz innych że piszą wysrywy a jedyne na co Cię stać to jakieś oczywistości w stylu "W internecie są głównie informacje mające na celu sterowanie opinią publiczną lub zarobek z wyświetleń strony serwisu" wiemy to już od dawna i żadnej Ameryki tutaj nie odkryłeś i to mają być te Twoje światłe wnioski i odkrycia? Trochę słabo

Nie wszystko w internecie
  • Odpowiedz
@kidi1: bo mam większą wiedzę od nich i potrafię myśleć, czytać ze zrozumieniem i analizować co niestety nie jest mocną stroną wielu użytkowników tego portalu, nie zlicze ile razy ktoś podczas polemiki ze mną tutaj poległ i przestał pisać bo zabrakło mu argumentów
  • Odpowiedz
  • 0
bo mam większą wiedzę od nich i potrafię myśleć, czytać ze zrozumieniem i analizować


@mial85: Trochę Ci ego skoczyło bo komuś się nie chciało gadać z obcym gościem z internetu i mieli ciekawsze zajęcia.
Nie możesz wiedzieć więcej bo wszystko co ważne jest tajne i nigdy prawdopodobnie się nie dowiesz bo historie piszą zwycięzcy.
Nie masz prawa przypisywać sobie większej wiedzy od innych skoro źródło Twojej wiedzy jest takie samo
  • Odpowiedz
@gryyyn:a kto powiedział że festiwal przerzucania się gównem na tym portalu mi nie przeszkadza? Oczywiście że mi przeszkadza ale wchodzenie w dyskusję z takimi osobnikami którzy po prostu przyszli tu się obrzucać błotem nie ma żadnego sensu i niczego nie wnosi, możesz w ten sposób tylko samemu dostać rykoszetem, a niestety tak długo jak nie łamią regulaminu tak długo mogą to robić więc jedyne co to dodać na czarno kolegów
  • Odpowiedz
bo mam większą wiedzę od nich i potrafię myśleć, czytać ze zrozumieniem i analizować co niestety nie jest mocną stroną wielu użytkowników tego portalu


@mial85: Co tam na polsko-białoruskiej granicy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

a kto powiedział że festiwal przerzucania się gównem
  • Odpowiedz
@kidi1: pisząc z tymi typami i widząc ich zaciekłość i przypieprzanie się do wszystkiego nie uwierzę w to że nagle przestali pisać bo po prostu im się odechciało po prostu w wyniku wytrącenia im szabelki zaprzestali pogrążania się co uważam za słuszną decyzję

I widzisz na tym polega Twój problem normika kolego bo dałeś sobie wmówić że jesteś tylko zwykłym szarakiem który nic nie może wiedzieć, rozumieć i wszystko jest dla Ciebie niedostępne a jedyne co możesz to łykać tą propagandę którą Ci serwują na szczęście są bardziej ambitni ludzie.

Pamiętaj że to co dzieje się za zamkniętymi drzwiami niekoniecznie musi za nimi pozostać no ale jak się ma taką mentalność niewolnika to ja się nie dziwię i tym się różnimy właśnie bo gdy ktoś Tobie mówi że drzwi są zamknięte na klucz to nie myślisz o tym czy da się je otworzyć po prostu przyjmujesz że są zamknięte i tyle, podczas gdy ja podejdę i chociaż spróbuje pociągnąć za
  • Odpowiedz
@gryyyn: na granicy? Napięta sytuacja stacjonuje tam mnóstwo polskich żołnierzy, co chwila są jakieś prowokacje, no generalnie nieciekawie

Kiedy ostatni raz wyraziłem sprzeciw? Niedawno tutaj gdzieś na górze możesz poszukać

A co nie jest komikiem? Nie zabawiał ludzi występami komediowymi? Poza tym słowo komik nie jest słowem pejoratywnym wręcz jest słowem pozytywnym bo oznacza kogoś z dużym poczuciem humoru, a komentarz z propagandą to proszę rzucać w stronę ludzi którzy
mial85 - @gryyyn: na granicy? Napięta sytuacja stacjonuje tam mnóstwo polskich żołnie...

źródło: IMG_0100

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mial85 Nadal nie rozumiesz. Nie masz dostępu do tej wiedzy i choćbyś nie wiem jakie fikołki robił to nie masz go nadal. Jak masz to podaj źródło.
  • Odpowiedz
@kidi1: już tłumaczyłem do całej nie mam ale są wycieki i różne inne rzeczy dzięki którym wielu ciekawy rzeczy zakulisowych można się dowiedzieć
  • Odpowiedz