Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Play stupid games win stupid prizes ¯\(ツ)/¯
Mnie to bardziej dziwi, że ktoś współcześnie martwi się o to, że wypłynął jakieś nudesy czy coś takiego. Może jeszcze na podkarpackiej wsi, ale nie wyobrażam sobie, że zrywam znajomość albo długo się z kogoś wyśmiewam bo zobaczyłem jej/jego nagie foty
To zostało już do takiego stopnia znormalizowane, że nie ma czym się przejmować
@KajakDrewniany: @Keiosss No bo tak właściwie to nagie zdjęcia czy filmik z robienia loda można sobie w związku mieć, a jak ktoś jest na tyle głupi i nie brak mu szacunku do drugiej osoby i prawa prywatności no to sorry, tutaj raczej #!$%@?łbym się do typa niż do typiary. Jakby ostracyzm za coś takiego był to byłoby tak, że nawet kawałka cycka byś nie zobaczył przed nocą poślubną ( ͡º
@WielkiNos śmieszne, że wysłał potwierdzenie wysłania kasy xD pewnie przerobione w paincie :D

Jakie cofnięcie przelewu? Jak w ogóle nie wysłał hajsuxD

Czyli wszystko zrobiła za darmoszke.

Ciekawe czy bardziej jest źle, że kasy nie dostanie czy, że pokazała cyce przez internet.
@lexico: skoro są głupie jak małe dzieci i tak nimi gardzisz to czemu i tak za nimi latasz żeby zaruchać? nie bądź hipokrytą, zostań pedałem i ruchaj tylko mądrych mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)