Wpis z mikrobloga

Trudny mecz dla Barcy, trzeba doceniać ten punkt. Aczkolwiek szkoda kontrowersji z karnym, bo tam spokojnie mogła być jedenastka. No i dziwne wybory personalne Xaviego też zaważyły - powinien zostawić Felixa, a zdjąć Raphinię, a tak po wejściu Lamina po prawej biegało dwóch skrzydłowych, a po lewej żaden.
No ale lepszy remis niż w dupie penis.
#mecz #fcbarcelona
  • 12
@Lipa1992: Możliwe, tak też mogło być. Ja po prostu mówię, że szkoda że los dzisiaj nie był łaskawszy w takiej stykowej sytuacji. Nie upieram się że to było ewidentne. Bo to nie jest oczywiste, w następnej kolejce w jakimś meczu jakiś sędzia pewnie odgwiżdże w podobnej sytuacji i świat się nie zawali. ¯\(ツ)/¯
@AgentGecko słabe by było gwizdanie takich karnych, ale Majorka powinna i tak wyrwać więcej żółtych kartek i do tego wcześniej. Nie był to poziom agresji z Getafe, ale swoje do pieca dołożyli. Tak samo jak mogli wygrać po akcji Larina, to mogli też mieć żółtka/osłabienie na koncie i uważać z ostrymi wejściami
@repcak_1 ale po co mi wrzucasz bramkę Realu, skoro mówimy o meczu Barcelona Majorka? Nawet fani Barcelony umieją przyznać, że nie powinno być karnego, ale musisz odbijać jakąś bramką przeciwko Realowi sprzed miesiąca xdd
@Lipa1992 1. Skrót z udziałem Realu wrzuciłem do porównania bo nie rozumiem dlaczego delikatny kontakt w przypadku meczu Realu jest powodem do interwencji Var i anulowania bramki. Tutaj w meczu na powtórkach z lupką widać, że był kontakt chociaż Lamine ewidentnie przesadził z reakcją i nurkował.
2. Sytuacja jest bardzo podobna do kontrowersji z półfinału ME gdzie grały Anglia i Dania. Sędzia podyktował karnego i Var nie interweniował. Uzasadnione było tym, że