Wpis z mikrobloga

Pobawmy się w matchmamerów kategorii lekkiej w UFC.

1. Niedługo walka Islama z Olivierą.
2. Dariush przegrał ostatnią walkę więc musi podjąć kogoś z rankingu niżej i wszytskie gwiazdy na niebie wskazują na Tsarukyana (wg mnie Arman zrobi TKO Dariushowi).
3. Gaethje po zdobyciu BMF jest murowanym pretendentem do walki ze zwycięzcą pojedynku Islam Oliviera (brak Justina w P4P to skandal).
4. Poirier nie ma w lekkiej nikogo z kim mógłby zawalczyć. Ma dwa wyjścia, albo idzie walczyć w półśredniej albo czeka na przegranego z walki Islam Oliviera.
5. Gamrot albo dostanie przegranego z walki Islam Oliviera albo będzie siedział bezrobotny półtora roku. Nie wierzę że zestawią go z Dustinem, Chandlerem czy też ze zwycięzcą Arman - Dariush.

Z kim ma walczyć Chandler jeśli Conor nie da mu walki albo wybierze Volka? Nie mam pojęcia.

#ufc #mma
  • 6
@kmds: mam nadzieję, że Gamer nie będzie się bił ze zwycięzcą walki Darek - Arman, lecz niestety jest to całkiem prawdopodobne jako eliminator. Dużo też zależy od rozstrzygnięcia walki Oliveira - Islam.
Gamrot szans na pojedynek z Dustinem nie ma żadnych, bo ani jeden, ani drugi się do tej walki nie pali ze względu na przynależność klubową. Poza tym raczej Dustin idzie wagę wyżej. W lekkiej już nie ma czego szukać.
@kmds: Gamrot dostanie Hookera lub Dawsona (jeśli wygra z Greenem). Dana sam powiedział, że musi stoczyć kilka walk zanim dostanie szansę o pas.