Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@mecenassrenas żaden symetrysta. Popis to jedna partia a społeczeństwo podzielone=społeczeństwo słabe. Robią z nami co chcą. Polak Polakowi wilkiem. To ich hasło wyborcze
  • Odpowiedz
@Szczyty: to PiS zacząl od zdradzieckich mord, kanalii, gorszego sortu a teraz Duda mówi o częścii społeczeństwa "świnie" wyraźnie szczując jednych na drugich tj. albo popierasz PiS albo nie jesteś Polakiem a Niemcem itp. Chociażby szucie na A. Holland mówiąc, że jest propagandystką III Rzeszy to wlasnie akt dzielenia ludzi i to przez władze.
Jakoś nie słyszałem, aby inne partie tak wyrażały się o obywatelach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mecenassrenas ja się czuję Polakiem i nie głosowałem na PiS. Ogólnie całą klasę polityczną należy zastąpić. I przede wszystkim wprowadzić odpowiedzialność urzędniczą a to żadna partia nie zrobi
  • Odpowiedz
@Szczyty: no właśnie tak jak miliony ludzi nie głosuje na PiS, są polakami a przychodzi Kaczyński i Duda i mówi, że jestes gorszym sortem polaków lub świnią. To kto zaczął?

Odpowiedzialność urzędnicza jest w KK problem polega na tym, że PIS upartyjnił prokurature i ona nie rusza pisowców.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 nie na lewiciussie. A tak na poważnie całą klasa polityczna dobija dna. Trzeba wprowadzić odpowiedzialność urzędniczą i problem załatwiony.Chociaz nie wiem po co ci odpisuje. Kopać się z trollami...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mecenassrenas prokuratura od zawsze jest upartyjniona tak samo jak telewizja. Gdyby była odpowiedzialność urzędnicza to Tusk i Pawlak by siedzieli za przekręt gazowy. A PiS nawet nie chce mi się pisać. To są te same świnie
  • Odpowiedz
A tak na poważnie całą klasa polityczna dobija dna


@Szczyty: Tutaj zgoda (chociaz nie do konca to wina politykow)

Trzeba wprowadzić odpowiedzialność urzędniczą i problem załatwiony


I tu juz pelna zgoda. Dlaczego ktos kto pracuje na stanowisku inspektora budowlanego musi miec ubezpieczenie a a ktos pracujacy w US nie - a ten z US moze uwalic firme.

Kopać się z trollami...


Ty jednak nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem :DD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 ogarniam czytanie ze zrozumieniem. Problem jest ten że partie napuszczają nas na siebie a my bawimy się w ich gierki. Jesteśmy słabi i tyle.
  • Odpowiedz
@Szczyty: Jak sie dajesz to Twoj problem.

BTW napisales:

Chociaz nie wiem po co ci odpisuje. Kopać się z trollami...


Jakbys czyta ze zrozumieniem to bys mnie trolem nie nazwal.
  • Odpowiedz
@Major_Gross: przez takie osoby jak ty są dyktatury i obecna sytuacja w Polsce bo ciągle "eee nie wartoo" "ee to na niby przejęli TK" "ee to na niby prokuratura jest pisowska i nie rozlicza władzy" "eee to na niby komdendant główny policji nie jest pociągnięty odpowiedzialności za strzał z granatnika" "eee to na niby pałują pokojowo protestujących ludzi" "eee to na niby Sasin przeperdolił 70 mln zł" "to na niby pegasusem
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: przez takie, które doszukuja się jakieś sensacji, że niby ciągle jesteśmy manipulowani ( w tym przypadku "straszeniem" zniszczenia wolności i demokracji) oraz, że niby istnieje przyjaźń między tuskiem a kaczyńskim (i ich partiami) pomimo tego, że są dowody na niszczenie demokracji i wolności w tym kraju oraz widoczne są tego skutki. Są też widoczne oznaki nienawiści PiSu do innych obywateli.
Może Łukaszenka i Putin też manipulowali, że zamkną Nwalengo i
  • Odpowiedz