Wpis z mikrobloga

@pyczasty: Wiadomo jak jest. Od kiedy jest szczyt amoku alkoholowego u Olgierdano? Od czasu kiedy Rafał Kosno (kochanek Olgierdano) wrócił do Czeczetkowicza (który był pierwszym Rafała) żeby kręcić figle pod wybory. Zaczęło się zapijanie smutku i tęsknoty co skończyło się cugiem alkoholowym i całkowitym upodleniem o 12 w środku tygodnia. Olgierdano znalazł sobie nowego potencjalnego fajfusa i pod pretekstem "delegacji" (chłop miesiąc temu pracował w sklepie z jakimiś plastikowymi fajami i
  • 0
@AlbercikFarara: Ciesze, się po prostu, że pracujesz w jakiś sposób nad sobą i się uzewnętrzniasz tu na Wykopie. Widzę u ciebie duży problem z wyrażeniem swoich głęboko skrywanych emocji i własnego zdania. Trenuj. To pierwszy krok do poprawy siebie. Sam proces terapii nie był lekki i przyjemny. Każde spotkanie wiąże się z ogromnym wysiłkiem emocjonalnym - ale walcz o siebie.

Trzymam kciuki
  • 0
@AlbercikFarara: sarkazm i ironia ale ja bawię się przede wszystkim dobrym humorem czego np olgierdanowi brakuje, bo to ponury smutas :)

A Ty sobą też niewiele reprezentujesz i to też mnie śmieszy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W gimnazjum byłem bardzo dobry w Judo. Zmiótłbym cie pewnie z planszy i to samym śmiechem.
@pyczasty
Dobrze, że dodałeś to "pewnie", ale cóż za zbieg okoliczności, bo ja właśnie jestem po turlankach na BJJ, widzisz jaki ten świat mały, tylko ja trenuje od gimnazjum a mam 3o lat. Miałeś już kiedyś Ola składać, no ale strach wziął górę.

A teraz możesz wykorzystać swój potencjał, broniąc swojego partnera (Farare).

Pzdr mleczny xD
@ContentMarketingExpert: "OlgierdanoTiVi otwiera wam drzwi. Nie będzie mnie w Białymstoku, nie będzie mnie w Polsce. Czeka mnie delegacja z Ikselem. Nie wiem kiedy wrócę ale wrócę. Jakie mam plany na przyszłość? Rozwalić Niemcy, no takie mam plany. Trzymajcie się. Rest in piss en żółwik".

Pech chciał że mu autokorekta poprawiła "masturbacja" na "delegacja" i wyszło jak wyszło ¯\(ツ)/¯