Wpis z mikrobloga

Kompletnie jestem zielony w temacie ale czy na jakimś 40 czy tam 50 calowym tv gierki by mi normalnie chodziły po podłączeniu przez HDMI? Tak pytam bo jak podłączyłem kiedyś lapka do tv 42' to było opóźnienie

A jak mam wydać na monitor około 1000 to wolę dołożyć parę stówek i mieć kolosa tez do filmów.

Głównie miałbym służyć właśnie do gier i filmów oraz przeglądanie internetu, no taki typowy monitor tylko gigantyczny xd

RX 6600
16GB RAM
i5 10400F

#komputery #telewizory #laptopy #pytanie #elektronika
  • 4
@Remus00: Tu bardziej chodzi o czas opóźnienia. Aktualne tv mają zazwyczaj tryb gry w którym jest mniejsze opóźnienie a różnica bardzo zauważalna. Tylko z kolei jak chcesz kupić nowszy tv to 4k jest standardem, w tej cenie może być kłopot coś konkretnego ogarnąć. Grafa RX6600 też jakimś demonem nowoczesnym nie jest, dlatego 4k odpada. Dorzuciłbym do dobrej jakości monitora 1440p jak mam być szczery. Chyba, że ma być ten monitor tylko
@Eshirael: na 4k tv można grać w tzw oknie i wtedy ustawia się dowolną rozdzielczość a piksele intak wyświetla 1:1. Jak tak z 55" 4k robię sobie ultrawide o realnej wielkości 38"