Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: ale do gier czy do pracy? bo jak do gier to w topowej konfiguracji jest amd a nie intel. więc nie oszczędzając przesadnie(bo płyta główna za 2k sensu nie ma) na niczym wyjdzie w okolicach 15k z rtx 4090 i ryzenem 7800x3d
  • Odpowiedz
bym chciał płytę główną obsługująca WIFI.


@MrPawlo112: i co ona ta płyta ma z wifi takiego robić? (hint - 99% sieciówek wifi na pcie to jest dokładnie to samo co w laptopach, czyli karta mini pcie i kabelki do gniazdek rpsma na śleddziu, karta zasłonięta radiatorem by głupio nie wyglądało. Jak kupisz 1000zł droższą płytę, byle miała wifi - to to samo możesz zrobić wsadzając kartę "laptopową" w przejściówce do
  • Odpowiedz
  • 0
@hrumque po prostu nie chcę korzystać z adaptera bo często mi zrywa jak jest za duża prędkość a kabla nie mam za bardzo jak podpiąć (musiałbym go ciągnąć przez cały dom).
  • Odpowiedz
musiałbym go ciągnąć przez cały dom


@MrPawlo112: zlituj się chłopie, pociągnij ten kabel, da dużo lepsze parametry niż najlepsze wifi

Nawet jak wynajmujesz to da się to ogarnąć, a we własnym jak dobrą instalację zrobisz to będzie na lata, 10gbit puścisz po skrętce kat 6a
  • Odpowiedz