Wpis z mikrobloga

@Typ0wa_Karyna: ale takie gry są #!$%@?. Musisz dostosować swoje życie pod gierkę, bo jakieś surowce się zbierają i jak nie klikniesz to stracisz #!$%@?.
  • Odpowiedz
chłopaki w liceum biegali do domu na przerwach, żeby wysłać flotę xD


@Typ0wa_Karyna: wysłać? Odebrać chyba. Chodziło o to że flota stojąca na planecie mogła zostać namierzona przez wrogie sondy i zniszczona, tak długo jak była w przestrzeni była bezpieczna. Czasem przeciwnik wyczaił czas lądowania, wtedy miałeś dosłownie sekundy na to żeby ją ponownie poderwać w przestrzeń.

Ja kiedyś jechałem przez centrum Warszawy jak #!$%@? po czerwonych światłach żeby odebrać
  • Odpowiedz
@thorgoth: no nie pamiętam, trochę już minęło od czasów liceum, ale bankowo dwóch chłopaków jak nie więcej biegało na przerwach bo miało blisko do domu, żeby coś tam poklikać w tym OGame ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i poruszyłeś ciekawą rzecz - rzeczywiście, takie gry przeglądarkowe czy mobilne mogą bardzo "zryć" głowę i nawet się nie obejrzysz, a podporządkowujesz swoje życie pod właśnie takie granie...
  • Odpowiedz
@Typ0wa_Karyna: mój nick i awatar tu pochodzi z czasów ogejmowych, moja aktywność w tej grze przypadała na okres 17-15 lat temu, a mimo to około 20 osób odezwało się do mnie tu na priv na zasadzie "hej, czy ty to ty"

To musiała być jednak dość popularna gra swego czasu. Ewentualnie dużo graczy mmo przemigrowało na wypok.
  • Odpowiedz
@thorgoth: też mi się wydaję, że była - interesowałam się grami od dzieciaka i pamiętam, że w liceum właśnie dużo osób (głównie chłopaków) nawijało właśnie o OGame :)

swoją drogą - to musi być fajne uczucie, że ktoś Cię rozpoznaje gdzieś indziej właśnie po nicku z gry, mi by było miło ()
  • Odpowiedz
  • 2
@Typ0wa_Karyna w OGame gralem póki nie doszedłem do top100 serwera i się mną zainteresował top1 xD po jednej nocy nie było co zbierać, co prawda pochwalił że rozwaliłem 20% jego floty bo nie spodziewał się aż tak obronny... w traviana się grało i nastawiało budzik by o 3/4 puścić ataki zmasowane a w end game to już w ogóle rozpiski, plany taktyki xD
  • Odpowiedz