Wpis z mikrobloga

Od kiedy zostałem członkiem grupy Stop Cham przestaje się dziwić, że na polskich drogach jest jak jest.

Autor postu krytykuje "wyścig słoni", tj. wyprzedzanie się ciężarówek - wyśmiany, bo ten prawy jechał za szybko/za wolno/za prosto

Ktoś wrzuca film z wyprzedzania na ciągłej "HURRRR może zaczął na przerywanej" (xd)

Ktoś wrzuca film z wymuszeniem pierwszeństwa na rondzie "noooo tak się jeździ, kolega prawo jazdy od wczoraj?"

Polscy kierowcy to debile i to jednak nje znaki stanowią problem
#prawojazdy #samochody #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
@Shatter: ale nie mów, czasem mam wrażenie, że pół sytuacji na stop chamie, to dosyć wymuszone sprawy. w sensie myślę, że mało jest idealnych kierowców, każdemu zdarzy się pomylić, a jak widzę typka, co zamiast trochę przyhamować, bo ma czas na reakcję, to przyspiesza, trąbi i od razu jest record video, to uśmiecham się w duchu i gratuluję, że udało mu się, będzie miał na stop chama wreszcie. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Shatter: ktoś wrzuca filmik jak debil #!$%@? 200+ km/h i zgania innych z lewego pasa, najbardziej like'owane komentarze?

"Hehe zapłacił za cały licznik to wykorzystuje cały"
"Tak się jeździ, lewy pas to nie kółko różańcowe"

No i mój ulubiony:

"ON MA PORSZE HEJTUJESZ BO CIE NIE STAĆ BIEDAKU"

I tak się powoli żyje w tym chlewie.
  • Odpowiedz
czasem mam wrażenie, że pół sytuacji na stop chamie, to dosyć wymuszone sprawy


@Wredna_pomarancza: to też prawda. Wczoraj jak się włączałem z rozbiegówki mając spory zapas miejsca, to chłop specjalnie przyspieszył tylko po to żeby mnie nie wpuścić i strąbić. Pewnie też na stop chama trafię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wredna_pomarancza to druga strona medalu. Tym niemniej "hurrr lewym pasem się tylko wyprzedza debiluuuu" kiedy gość się ciągnie kilka kilometrów za wyprzedzającą ciężarówką jest dla mnie jednak bardziej niepokojące xd
  • Odpowiedz