Wpis z mikrobloga

CHŁOP REALIZUJE LOOKSMAXING - DYLEMAT LOGISTYCZNY

Z racji dalszego realizowania looksmaxowania, chciałem zrobić liposukcję podbródka. Pomimo tego, że jestem osobą szczupłą, zawsze miałem pod brodą nadmiar zwisającej skóry. Wiedziałem zatem, że to nie kwestia schudnięcia, tylko taka moja tendencja genetyczna. Wielokrotnie natknąłem się na sugestię, że w tym przypadku jedynym w 99% skutecznym i zadowalającym zabiegiem będzie liposukcja podbródka. Znalazłem w sieci bardzo polecane przez doświadczonych miejsce do tego - 120 km od mojego domu. Sama liposukcja niestety jest droga - 5000 zł. No ale zdecydowałem się i pojechałem na konsultację.

Doktor był naprawdę bardzo spoko, od razu powiedział mi, że liposukcji nie wykona, bo mam za mało tłuszczu pod brodą, i że w trakcie zabiegu może uszkodzić jakiś nerw. Jako alternatywę zasugerował mi lipolizę podbródka (zastrzyki z witaminą C). Stwierdził, że u mnie, przy tak małej ilości tłuszczu, lipoliza da satysfakcjonujący rezultat. Ze względu na to, że trzeba wykonać kilka serii tej lipolizy (niektórzy robią nawet po 6-7 serii, ale on powiedział, że w moim przypadku zadowalający efekt może być już po 2 seriach), więc zaproponował mi klinikę od znajomej, znajdującą się kilkanaście kilometrów od mojego domu. Chłop zadzwonił do niej przy mnie, ale powiedziała, że nie wykonują tego zabiegu.

Pierwszą serię zastrzyków wykonał od razu w gabinecie i zaprosił mnie na drugą. Jedna seria lipolizy kosztuje "tylko" 125 zł. Więc zapłaciłem mniej, niż gdybym płacił za samą konsultację u niego (200 zł). Nie liczył oddzielnie za konsultację i lipolizę, tylko samą lipolizę.

Teraz zastanawiam się, czy nie warto poszukać kolejnych serii tej lipolizy gdzieś lokalnie. Nie mam samochodu, więc do jego kliniki muszę jechać autobusem, potem pociągiem, a potem znowu dwoma autobusami. Zastrzyki trwają tylko 3 minutki, ale cała ta "wycieczka" zajmuje od 5 do 7 godzin, w zależności od szczęścia.

Jeszcze nie zacząłem szukać, może znajdę klinikę blisko, która wykonuje ten sam zabieg, bo pewnie jest dość popularny. Z drugiej strony, u niego już wykonałem jedną serię, może być tak, że na drugiej serii zakończymy. Może jego ampułki mają jakiś inny skład - nie wiem.

rales - CHŁOP REALIZUJE LOOKSMAXING - DYLEMAT LOGISTYCZNY

Z racji dalszego realizowa...

źródło: Screenshot(23)

Pobierz

Co byś zrobił

  • Dokończ zastrzyki u niego 81.8% (18)
  • Poszukaj czegoś bliżej 18.2% (4)

Oddanych głosów: 22

  • 9
  • 0
co jeszcze będziesz robił z looksmaxingu?


@pamareum: jaką kolejny zabieg chciałem wykonać repozycję górnych powiek, aby doprowadzić do tzw. "hunter eyes" bez konieczności ciągłego mrużenia oczu jak debil.
  • 0
@pamareum: mam asymetrię górnych powiek, jedną bardziej hunter, drugą bardziej prey (tak jak na górnej fotce) co z kolei też prowadzi do tego, że cały czas jedną brew mam wyżej niż drugą, co prowadzi do asymetrii
rales - @pamareum: mam asymetrię górnych powiek, jedną bardziej hunter, drugą bardzie...

źródło: Screenshot(29)

Pobierz
  • 0
@pamareum: w dalszej kolejności już chyba się skupię na zabiegach związanych z polepszaniem kondycji skóry twarz.
Myślałem o wolumetrii brody czy szczęki, ale jak mam wydać np. 2k na półroczny efekt to trochę mi szkoda kasy. Chyba, że będę kiedyś fest bogaty xd
Myślałem też o korekcie krzywej przegrody nosa (przez krzywą przegrodę czubek nosa lekko trąci w prawo), ale chciałem to zrobić na nfz, bo taki zabieg to z 20k
  • 0
@pamareum: no i jak w przyszłym tygodniu będę znowu u doktorka to jak jest taki spoko to go po prostu też spytam co by konkretnie proponował w moim przypadku.