Wpis z mikrobloga

#holandia Mirasy jakich innych przewoźników niż GTV polecacie? W sobotę wracam do Polski po trzech miesiącach roboty, ale z miejscowości w której obecnie mieszkam GTV wyjeżdża cholernie późno (jedyny kurs stąd, wyjazd między 19 a 22) i w mojej rodzinnej miejscowości byłbym maksymalnie w niedzielę o 16. A jak wrócę o takiej godzinie to muszę od razu na studia się ogarniać w bardzo małym czasie w takim wypadku.

BlaBlaCar odpada raczej, kierowcy nie przejeżdżają bezpośrednio przez tą miejscowość. I chciałbym się dowiedzieć czy znacie jakiegoś zaufanego przewoźnika który by odebrał mnie rano i zawiózł mnie co najmniej do Rzeszowa abym potem trafił do siebie pociągiem. Cena nie gra roli. Będę wdzięczny za pomoc ( )


#podrozujzwykopem #blablacar #gtv #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 7
@login_cwiczebny: nie wypowiem się, bo to byłby drugi przejazd międzynarodowy z nimi, jak jechałem do Holandii to o 16 w sobotę wyjeżdżałem a w miasteczku byłem gdzieś o około 11:00 w niedzielę. Ale no to jest najpopularniejsza firma przewozowa i większość do tego lgnie.
@BKZGlamrap W Twoim przypadku problemem jest, że mieszkasz na Wschodzie kraju, a tam wielu przewoźników nie jeździ, ja też GTV jeżdżę, bo przynajmniej pewnie i pod drzwi mnie wiozą