Wpis z mikrobloga

Czyli tak:

1. Iksel obiecywał twarde glosówki i srogie wyjaśnianieBarneja

2. Olgierdano przyjechał do niego dzień wcześniej niż zapowiadali i zjadł słoik śledzi

3. Obietnica wspólnego strima, głosówki barneja gdzie namawia do jechania po Piotrze

4. Panowie srogo zapili i w max 20 minutowym strimie iksel zwyzywał łochudrę barneja

5. Następnego dnia znikają kanały iksela i olgierdano, później iksel tłumaczy to poważnymi rozmowami z olgierdem- mają kobiety, dzieci i po co zajmować się wyjaśnianiem tych śmieci xD

6. Mija około tydzień i pojawia się kanał Iksela (cham z chamów) gdzie lecą cienkie glosowki na barneja (ściemniał z terminem odmówienia zawiezienia na rozprawę bielską)

7. Iksel zapowiada, że to ostatni lajt - zrobił 3 kolejne

8. Na jednym z nich gdzie słychać Olgierda (bełkotliwe ołrajt) - panowie chyba zapili kilka dni na kwadracie xD

Ogólnie to wygląda tak, była rozprawa bielska i 2 tygodnie później chłop jest już spakowany na robotę na zachód, kasuje kanał, nie wychyla się.

Nie wiem jak pogodzić firmową delegację w Norwegii z piciem alko u jakiegiś iksela w Niemczech przez kilka dni. A do tego jeszcze jak to wszystko pogodzić z opieką nad noworodkiem.

Plotki, ploteczki, prywaty, ale nie takie rzeczy były tu wytykane.

#kononowicz
  • 11
ściemniał z terminem odmówienia zawiezienia na rozprawę bielską


@gzymspiwniczny: Odnośnie tego, jest jeszcze prowadzona narracja (o ile dobrze zrozumiałem), że Barnej tłumaczył się ze wszystkiego dopiero po rozprawie. A przecież dwa dni przed (4 września?) Łukasz sam wrzucił nagranie z rozmowy z Barnejem, że on się boi o brata, że on nigdzie nie pojedzie itd.
Następnego dnia Łukasz prowadził smutnego streama na wydojenie kasy.

"Najpierw Epikurejczyk, potem AdamIksel, a teraz karzeł
@gzymspiwniczny: tak wlasciwie to po co to rozkminiac? Kazdy w tym uniwersum jest po to zeby 1)zarobic, niezaleznie od tego, jaka historyjka jest sprzedawana 2) bo jest sie atencyjnym #!$%@? jak np. Wspomniany iksel (on akurat jest mocno odklejony, cisnie raz z barnejem, raz z wsw a prawda jest taka ze to taki sam chlopecek jak blizyniaki, z tym ze chyba nawet jeszcze wiekszy patus 70iq) czy siewierska. Oni nie maja
@hiroeX_ z tego co pamiętam barnej 2 dni przed rozprawą potwierdzał, że zawiezie Olgierda do Bielska. Na lajcie O zadzwoniono do Barneja i heheszkowano jaki to strim nie będzie w drodze do bielska lub w powrotnej.

Tego samego wieczora była afera z Piotrem bo go strasznie odpalili, kwestia siekier, ktoś wezwał policję. Barnej się odciął od szkolnej, strimów i napisał do olgierda, że nie zawiezie go na rozprawę o 17 w dniu
@gzymspiwniczny: no co ci poradze, nie lubie takiego gdybania w stylu "jak myslisz co sie stalo/ stanie?" Nie wiem co sie stalo bo mnie tam nie bylo, zapytaj 5 losowych ludzi z uniwersum, dostaniesz 5 roznych wersji i pewnie zadna prawdziwa. Co sie stanie? No tez nie wiem bo nie ode mnie to zalezy, poczekaj pare dni to sie dowiesz. Takie snucie swoich teorii i plotek prowadzi tylko do wiekszego #!$%@?
@k-pow punkty zawierają chronologię wydarzeń, rozumiem że czegoś nie lubisz, ale ja lubię snuć domysły. Ty natomiast nie masz obowiązku komentować tego co ewidentnie Ci nie leży i nie znajduje się w zasięgu Twoich luźnych przemyśleń.
@gzymspiwniczny: ale wiesz ze napisales wykluczajace sie rzeczy? Obowiazku nie mam ale tak samo mam prawo komentowac jak i ty masz prawo snuc domysly ;) jesli ci nie odpowiada/ nie lubisz jak ktos komentuje twoje posty w sposob, z ktorym sie nie zgadzasz to rozwiazanie jest proste ;)