Wpis z mikrobloga

@sh2dov cudo. Z innej beczki zapytam - jak to jest z tym złodziejstwem motocyklowym? Sam już od dawna myślę o zrobieniu prawka kategorii A ale zewsząd słyszę o tym jak giną motocykle a sam nie mam garażu, jedynie podjazd. Osiedle co prawda kameralne...
  • 1
@3brd bo chcialem cos europejskiego, a japonczyki strasznie gnija. W gre wchodzilo jeszcze R nineT oraz Hypermotard. KTM okazal sie najlepszy do jazdy po zakorkowanym londynie, a 100 kucy przy tej masie robi robote. Dobrze mi sie nim jezdzilo.
@KedzioRRz: ja nie polecam motoru w UK, chyba że mieszkasz na wsi i mało po mieście jeździsz,
Ja jeździłem na 125cc i w mieście nie było dnia żeby mi ktoś pasa nie zajeżdżał,
Ciapaki i murzynki nie potrafią jeździć swoimi pasami, szkoda życia według mnie w tym kraju jeździć na Moto
@appmstt: w większości dużych miast jest taka lipa,
Na trasy może i tak, nie robiłem takich. Ja tylko praca dom motorkiem 3 lata, i już nigdy więcej,
Jeden gość został zabity 20 minut po mnie na tej samej trasie ekspresówej jak jechał do pracy o 4 .40 rano.
Do dziś nie wyjaśnili co się stało, ja potem tirem jechałem tamtędy w drugą stronę i mnie ciarki przeszły po plecach i się