Wpis z mikrobloga

Tego typu sprawy jak wypadek spowodowany przez BMW powinny być szeroko nagłaśniane, a sprawcom przy kamerach stawiane zarzuty minimum usiłowania zabójstwa, gdzie idzie się pierdziec w pasiaki na lata. Może w końcu dotrze do społeczeństwa, że łamiąc przepisy np przekroczenia prędkości lub jeżdżąc w partyzanckim stylu stwarzając zagrożenie możesz nie tylko kogoś zabić ale sam pozbawiać siebie wolności i narobić najbliższym problemów. Podnoszenie mandatów niestety nie pomaga, na milicję też nie ma co liczyć patrzac kto nimi kieruje w Warszawie.

#wypadek #a1 #polskiedrogi #motoryzacja
  • 12
@vajroos ale zdajesz sobie sprawe, ze jak przekraczas predkosc, a ktos tobie wymusi to dalej jest jego wina? Ty dostaniesz osobna kare za przekraczanie predkosci.
@vajroos: W ogóle jak wymyśliłeś usiłowanie zabójstwa, skoro skutecznie doprowadził do śmierci 3 osób? Jeśli chciałby zabić i zabiłby, to byłoby to zabójstwo, a nie usiłowanie.

Jak pisałem 1 komentarz, to jeszcze nie doczytałem, że zginęły 3 osoby.
ale zdajesz sobie sprawe, ze jak przekraczas predkosc, a ktos tobie wymusi to dalej jest jego wina?


@sh2dov:
Olsztyn - samochód jadący na drodze z pierwszeństwem i wypadek śmiertelny 170km/h w zabudowanym - 11 lat więzienia
Szczecin - samochód na drodze z pierwszeństwem i wypadek śmiertelny 87km/h w zabudowanym - 2 lata więzienia

Dalej mi się nie chce szukać, ale nie masz racji xD
@Felixu_enjoyer typ #!$%@? 300 km i nie zakladal nawet hamowania. To jest usilowanie zabójstwa tylko nie w bantustatnie. W USA dostałby dożywocie u nas umorzonko i może jeszcze pomoc specjalistów z rentą na pozbieranie sie po wypadku