Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, od 16 roku życia borykam się z łysieniem. Aktualnie 23lv, sprawa stricte genetyczna- łysienie androgenowe na zakolach. Dokładnie tak samo wygląda to u ojca. Jest to mocny NW3 z tym, że na włosach z tyłu głowy nie widać dużych ubytków. Teraz łysienie zdaje się, że już wyhamowało.

Czy po przeszczepie trzeba brać Fina do końca życia czy da się to odstawić?
Jak wygląda sytuacja z Finem za granicą? Mogę kupić zapasy w Polsce raz na pół roku i emigrować? Lub na miejscu dostać na receptę?
Na stronie meditravel jest info, że najlepiej zabieg wykonywać u osób 25+, ma to duże znaczenie?
Czy Finem i jakimiś suplami jestem w stanie znacznie pogrubiać istniejące już włosy?
Czy po miesiącu będzie to już wyglądać "wyjściowo"?

I cream de la creme jaka klinikę polecacie, ew
doktora i jakie to mogą być około koszta?

#przeszczepwlosow #zakola
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KulawyDinozaur: Na łysienie które sie zaczęło w wieku 16 lat finasteryd jest chyba za słaby. Lepiej celować w dutasteryd tyle że on jest znacznie droższy. Finasteryd w sensie proscar wychodzi bardzo tanio bo się dzieli tabletkę na 4 czy 5 części a jedno opakowanie kosztuje koło trzech dych
  • Odpowiedz
@farew3Ell: pieniądze w tym wypadku to spraw drugorzędna.
A jak wygląda sytuacja z tym dutasterydem, też dobrze brać przed zabiegiem i po? Duzo skutków ubocznych? Jak długo po przeszczepie trzeba to brać? ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@KulawyDinozaur: Ja bym na wszelki wypadek brał bo bym sie bał że przeszczepione włosy sie będą sypać przez DHT. Poza tym reszta włosów które jeszcze zostały mogą nadal wypadać.
Co do skutków ubocznych to brałem finasteryd ponad 3 lata i zero skutków ubocznych. Z dutasterydem nie wiem bo nie miałem do niego dostępu. Z tego co pamiętam to finasteryd redukuje poziom DHT o 70% a dustasteryd o 90%
  • Odpowiedz