Wpis z mikrobloga

#weganizm słuchajcie, właśnie natknęłam się na wegańskiej grupie na fb na info, że Laysy paprykowe straciły mleko ze swojego składu, tym samym stając się wegańskie! W komentarzu zdjęcie składu ❤️ oczywiście trzeba sprawdzać czy nie trafiło się na stare partie z mlekiem, ale i tak super!
Idesiku_Nago - #weganizm słuchajcie, właśnie natknęłam się na wegańskiej grupie na fb...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: Jaki jest sens sprawdzania tak dokładnie czy partia jest z mlekiem czy nie? Jak rozumiem ideą weganizmu jest doprowadzenie do niewykorzystywania produktów zwierzęcych/odzwierzęcych w produkcji żywności. I jak rozumiem cel został osiągnięty i nowe partie czipsów będą bez tych dodatków - być może między innymi przez to, że weganie ich nie kupowali. Czy teraz nie lepiej po prostu klepnąć, że te czipsy są wegańskie bez wchodzenia w jakieś promile
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: ile tam jest tego mleka że komuś miałoby się coś po nim stać? nawet wątły organizm wege powinien to przetrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pamiętaj ziemniaki też cierpią
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy ludzie przechodzą na weganizm z różnych powodów, tak samo jak mogą mieć różne powody, przez które wykluczają dane składniki ze swojej diety, więc nie, nie uważam, że lepiej klepnąć, że są wegańskie i kupować je bez względu na to co mają finalnie w składzie xD
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: no wiadomo - jeśli chodzi o względy zdrowotne to nie ma co dyskutować. Bardziej mi chodzi o względy ideologiczne. Wydojonego mleka na wyprodukowane czipsy 3 miesiące temu juz się krowom nie zwróci a liczy się to, że firma zmieniła skład.
  • Odpowiedz
ludzie przechodzą na weganizm z różnych powodów, tak samo jak mogą mieć różne powody, przez które wykluczają dane składniki ze swojej diety, więc nie, nie uważam, że lepiej klepnąć, że są wegańskie i kupować je bez względu na to co mają finalnie w składzie xD


@Idesiku_Nago: Jedyna normalna, bo większość właśnie leci właśnie na "bo to modne" i w ogóle wow bitches!
  • Odpowiedz