Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nadrabiałam dwa odcinki i myślałam, że coś mnie ominęło i Kudłaty jakimś cudem odpadł, bo w odcinku rozdaniowym pojawia się gdzieś grubo za połową odcinka xD taka to barwna postać hotelu xd nie wierzę, że on się tam utrzymuje, z drugiej strony zawsze musi być ktoś, kto będzie idealną przejściówką ¯\(ツ)/¯

Płaczki po odpadnięciu napalonego Krzysztofa są niczym miód na moje chore gardło xD wyglądało to niemal tak jakby za bramą czekał na Krzysiura pluton egzekucyjny XD decyzja Vifona sprawiła, że jestem ciekawa jak to się rozwinie i czy faktycznie sRoszek zaopiekuje się Tori ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bo już traciłam chęć do dalszego ogladania. No i! Liczę na to, że dziewczyna z listem to faktycznie Łucja, bo po krótkim odpoczynku, kilku zmianach może mieć więcej chęci i możliwości by zamieszać.

To, co jeszcze mnie rozp13rd0liło to pani mecenas. Przyglądam jej się od jakiegoś czasu i łapię się za głowę. Dziewczyna chyba nie była totalnie świadoma do jakiego programu idzie, gdzie wyjeżdża i jak się do tego przygotować. Usta i rzęski zrobione, najlepsze kiecki i buty wzięte, a potem cóż... oparzenia, opuchlizna, płaczki. Jakby miała wydać wyrok śmierci na Pawle xD śmiesznie się to ogląda, ale jednocześnie przechodzi mnie fala kryndżu xD
  • 3
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: to nic złego, to świadczy tylko o tym że stałaś się wytrawnym widzem. Z każdym sezonem poprzeczka żenady jest coraz wyżej, a "uczestniki" z niebywałą zwinnością potrafią skakać nad nią, wyznaczając kolejne przekraczane granice. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz