Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, kilku z Was się do mnie odezwało widząc moje posty o Albert Heijn w Geldermalsen. Trwa teraz rekrutacja i jeden mireczek będzie zaczynał 2 października, chyba jeszcze są miejsca, jeżeli ktoś wciąż szuka porządnej roboty (440-520€ na czysto w każdy tydzień, 3 przerwy i praca, po której nie padasz na pysk, jak i godziwe zakwaterowanie, chociaż różnie bywa), niech się odezwie, nakierujemy jak się tutaj dostać, bardzo możliwe, że byśmy wszyscy byli na jednym hotelu (bardzo dobre warunki), więc pomyślałem, żeby zrobić tu mały wykopobóz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kontrakt jest na 6 miesięcy i nie musisz wyrabiać normy, jeżeli nie chcesz go przedłużać, ale norma jest tutaj bardzo łatwa do wyrobienia, hala jest ciepła i nie dźwiga się w sumie nic ciężkiego, w większości jakieś słodycze i żele pod prysznic ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyne, czego wymagam w zamian to podanie moich danych jako osoby polecającej - będę miał szansę wygrać 1000€ czy coś takiego, ale obiecuję przeznaczyć wszystko na wielkie wykoppiwo i jointclubbing razem z Wami
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pozdrawiam

#holandia #emigracja #pracbaza
  • 20
@Berkel_88 PS. To największy magazyn największego klienta największej agencji, perełka wśród gównoprac, sam trochę się nagimnastykowałem, żeby tu się dostać (kolega kiedyś opowiedział o tym miejscu), ale teraz mam już wszystkie numery i znam proces rekrutacyjny i z chęcią pomogę innym
@Errad 0 @Errad Poczytaj o strajkach w AH ( ͡º ͜ʖ͡º) nikt się o normę nie czepia, pierwsze dwa tygodnie masz trenera przy sobie, potem nikt do Ciebie już nie podchodzi. Jak wspominałem, norma ma znaczenie jeżeli chcesz mieć przedłużony kontrakt, bądź dostać awans. Ludzie robią tutaj po 50-60%, jak ja pierwszego dnia miałem 90%, to byłem klepany po plecach xD przecież masz napisane za ile godzin
@svalvolare:
Jakbym nie pracował w AH to może bym się nabrał. Na początku wszystko spoko, ale po kilku tygodniach trują dupę o normy, zwolnić nie zwolnią, ale planują minimum żebyś sam to zrobił.
520 za 5 nocek to bez szału, zresztą żeby dostać się na nocki to też trzeba się nabiegać.
@Errad Oczywiscie, może w Zaandam czy Eindhoven tak jest, ale nie w Geldermalsen, tutaj do Ciebie podejdą jak już serio walisz w #!$%@?, a nie oszukujmy się, że żeby mieć mniej niż 80% w tym albercie, to trzeba serio się obijać.

I pisałem, że jak nie chcesz przedłużenia kontraktu, to normy robić nie musisz. Porównując do innych kołchozów, to myślę, że szał jest. Na co niby byś się nabrał? Według mnie nie
@tomciopaluh dużo osób mnie pytało, więc chciałem uprościć, bo jest nabór a sporo osób szuka sezonowej pracy, ja sam planuje zostać tylko 6 miesięcy i z czystym sercem mogę polecić i pokazuje jak jest. Raz tez pomogłem Mirkowi wyjechać i wiem, ze jest mi za ro bardzo wdzięczny, czemu nie pomagać ludziom? Pozdro i niech każdemu się wiedzie :)
@tomciopaluh aż zapytam z ciekawości. co to za agencja była i co za praca, że płacili prawie 20e/h brutto? Bo tyle mniej więcej by musieli płacić , żeby po podatku, ubezpieczeniu i zakwaterowaniu wychodziło 500 na rękę. Trochę nie chce mi się wierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@svalvolare: Nadal w Gelsen kobiety są kierowane na pickowanie tytoniu i lekkich produktów? Ogólnie, to co mireczek tu pisze jest prawdą. Byłem wysyłany na "delegacje" tam i o wiele lepiej mi się pracowało niż w Tilburgu. Wypłaty, ludzie i atmosfera na plus. Jedyne co to lokacje ponoć odległe, ale nie wiem jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hillow są, ale chłopaki też mogą tam robić, tabaka i tabletki ( ͡º ͜ʖ͡º) lokacje często są teraz w Tiel albo w samym Geldermalsen, dużo osób na Waalwijk (30min dojazd), ale są też bardziej odległe, ale nie wiem nic na temat tych dalszych. Tilburg czy Eindhoven, albo osławiony Zaandam to trochę zajazdówa, tak słyszałem, a Alberty online nie są warte świeczki, mało godzin tam dają (czyli Almere/Utrecht/Amsterdam),
@svalvolare: Czyli w sumie niewiele się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie o osoby z Waalwijk mi chodzi, niby 30 min w jedną i w drugą, a wtedy się robi. Nas specjalnie wysyłali z Tilburga żeby pokazać wam jak się robi norme, ale coś nie pykło, bo solidarnie robiliśmy na luzaku. Na online się nie pchałem i nie mam zamiaru. Zaciekawił mnie Twój post bo Gelsen miło
@dronte dochodzi wakacyjny wypłacany do wypłaty, ulga ET oraz największy podbijacz zmianowy (nocki z weekendem) i wychodzi over 500 lekko, a jak jeździsz reachTruckiem, to już w ogóle stawki do ręki mogą być ładne