Wpis z mikrobloga

@Tuckii: Discord musi dostać admina żeby mógł lepiej zbierać dane z Twojego komputera aby potem je sprzedawać Tencentowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to z tego gówna możesz korzystać z przeglądarki, nikt tego nie sprawdza.

Tylko wiedz że na Discordzie masz zerową prywatność, nie ma żadnego szyfrowania E2E, i nic nie jest usuwane z ich serwerów. Skutecznie tworzą poczucie prywatności abyś gadał o prywatnych sprawach i
Niezła odklejka


@Tuckii: odklejka? Nic z tych rzeczy. Discord regularnie każe mi weryfikować adres e-mailowy, blokując możliwość wysyłania wiadomości. Podałem im kompletnie fejkowe dane, nie połączyłem żadnych dodatkowych usług + łączę się przez VPN. Nie wiedzą o mnie nic konkretnego, więc kombinują jak mogą, żebym cokolwiek o sobie powiedział.

  • 0
@jakuba94: wysłałem to wyżej "ten suwak" mi się resetuje co reboot. Po każdym reboocie ustawiam go na sam dół żeby nie dostawać powiadomień przy włączaniu aplikacji ale ten suwak po restarcie pc się resetuje i nie wiem czemu tak jest
@Tuckii: Nie odklejka tylko prawda? Discord nic nie usuwa, tylko ukrywa. Jak pisałeś z kimś kto potem usunął konto to nadal możesz czytać te wiadomości które wysyłałeś. Nic nie kasują i Discord to zmora w kwestii prywatności na poziomie Facebooka.

Ale jak dla Ciebie jestem szurem i foliarzem bo śmię o tym mówić no to nie mam więcej pytań. ¯\_(ツ)_/¯