Wpis z mikrobloga

Pany, chcę kupić PS5. Interesuje mnie wersja z napędem i tak rozglądając się, wpadła mi w oko ta aukcja od oficjalnego sklepu Allegro:
https://allegro.pl/oferta/playstation-5-god-of-war-the-last-of-us-2x-pad-13171188495?fromVariant=14028466168
Obecnie najtaniej na raty PS4 z jednym padem kupi się za około 2400 zł (i z tego co widzę, nie ma rat 0%). Ten bundle z Allegro całkiem spoko wychodzi, bo jest i dodatkowy pad (prawie 300 zł), jest i TLOU part 1 (używka chodzi około 180 zł), do tego kod GoW Ragnarok (to akurat bym sprzedał, pewnie za jakąś stówkę pójdzie) = 3000 zł wydaje się więc całkiem niezłą ofertą, zwłaszcza, że Allegro ma fajne raty.
Jak myślicie - brać? Na święta nie zapowiadają za bardzo promocji, w sensie nie nastawia się nikt na super ceny, wręcz przeciwnie.
#ps5 #playstation5 #playstation
  • 13
via Wykop
  • 0
@OTyUjuBobrze: nie pytam, czy kupić konsolę, bo ją kupię, pytam natomiast, czy wkleiłem dobry deal. Cen nie śledziłem ostatnimi miesiącami, nie wiem więc, jaki był trend, czy można spodziewać się promek na sajber mandeje, blak frajery i inne święta (może pamiętacie, jak to bywało, więc korzystam z tej okazji, by zapytać, proszę pana).
Pasuje takie wytłumaczenie? Nie? To spływaj, bo mi tylko ciśnienie podnosisz, pitoląc głupoty, zamiast rzeczowo odpowiedzieć (albo po
@Wixu: odliczając grę i pada to cena była by mniej więcej taka sama co gołego zestawu (już po podwyżkach) no i masz raty 0% jednak z drugiej strony w listopadzie mamy black friday i święta w grudniu, przez co cena może być jeszcze niższa, ale gdzie tam do świąt jeszcze kupa czasu. Jak masz teraz parcie na konsolę to bierz ze względu właśnie na te raty.
via Wykop
  • 0
@shox: dzięki za potwierdzenie tego, co myślałem - tutaj mega robotę robią raty zero, które na ten moment nie są dostępne w innych sklepach. Do tego cashback (zawsze coś), więc będzie brane. Do świąt daleko, a gier sporo! Pozdrawiam.
@shox:
@Wixu:

BF w PL to w najlepszym przypadku będzie 5 sztuk w jakimś morele albo x-kom i problem z przeklikaniem się przez koszyk. Lepsze ceny na PS5 już były z tego co widać na pepper tylko akurat byłem wtedy na urlopie i nie miałem w głowie zakupu konsoli a teraz sam się gryzę z myślami czy brać i przepłacać i grać czy czekać na niewiadomo co.
via Wykop
  • 0
@Dawidinho8: monitoruję ten wpis na Łowcach no i krótko mówiąc - szału nie ma. Nawet bundle po 3 koła za wiele nie oferują, w przeciwieństwie do tego sklepu Allegro. : )