Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux: Sporo wykopków srogo się zesrało jakby spory nigdy jeszcze nie miały miejsca w historii wszechświata i były jakąś #!$%@? obelgą na kiju. Idąc logiką tych dzbanów Czesi nas nienawidzą, Niemcy nami gardzą a Litwini... to lepiej już nie mówić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: kolego ty się uspokój, bo widzę ze skrajności w skrajność. To tylko pokazuje jak Ukraina nie potrafiła załatwić sprawy i nie rozmawiała z krajami graniczącymi od maja w sprawie zboża. Poszła do większego brata, większy brat poklepał, poczuła się pewnie zrobiła awanturę na cały świat, skarżyla i obrażała. Pokazywała fochy, a na koniec okazuje się że dało się to załatwić normalnie po ludzku. Przyjaźni z Ukrainą to my mieć
  • Odpowiedz
@Micro-Jet: Ja tylko użyłem logiki ludzi mówiących o tym, że nagle Ukraina stała się naszym wrogiem nr 1. Widocznie jesteś jednym z nich, skoro się tak zesrałeś, bo nawet nie ogarniasz pojęcia porównania. Żyj se dalej w swoich skrajnościach i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kozik001: Przecież wszystkie fajnoonuce tak robią. Nie ma krytyki, nie ma problemu. Niby krytykuje fajnoonuce a robi to samo, hmmm ciekawe dlaczego... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gryyyn: Zrozumiałeś mnie na opak. To nawiązanie do "Wołyń! Wołyń! Wołyń!" Jak byś popatrzył na plusy, to byś wiedział że kompletnie zgodziłem się z tym co mówisz :)
  • Odpowiedz