Wpis z mikrobloga

Ktoś z #fotowoltaika ma panele które mają moc maksymalna ~670Wp jeden? Dostałem ofertę na instalacje na takich panelach i zastanawiam się czy warto iść w takie mocne. Firma sunpropower jak coś.

A drugie pytanie, czy falowniki i magazyny energii od Huawei są warte coś czy lepiej zainwestować w coś innego?
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Bad_Wolf dobra rada, nie brałem tego pod uwagę.

Na szybko policzyłem i wychodzi około 216W/m2
Porównałem z longi 500w ten ma 210W/m2 więc chyba ten 670w jest po prostu większy.
  • Odpowiedz
@19ludwik91 mam JaSolar panele i falownik Froniusa. Panele to praktycznie jeden czort wszystko z chin praktycznie a to co nie z Chin to albo z komponentów z Chin albo kosztuje X2 więcej
  • Odpowiedz
@19ludwik91: SunProPower - nie szedłbym w to, wsparcie w Polsce jest tragiczne, obiecują dużo, mało jest realne. Same panele w barwach ogniw przychodzą tragiczne, krzem o różnych odcieniach. Idz w bifacjala TRINY albo Jolywooda, fajne moduły z długa gwarancją i ceną. Co do Falowników hybrydowych to są znacznie lepsze rozwiązania niż HUAWEI, Huawei to raczej jedna z gorszych hybryd, patrząc na obecny rynek. Jakbyś chciał uzyskać jakąś wycenę to zparaszam na
  • Odpowiedz
  • 0
@magawek a dowozisz i montujesz poza Polską? bo emigracja here.
Coś tak czuję mocne lokowanie produktu w twoim wpisie.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@19ludwik91: Chętnie bym lokował dobry produkt. Po prostu Jolywood i Trina, czy też Jinko jak i Risen to panele na których nigdy się nie zawiodłem na kilkaset wykonanych instalacji PV. Oczekujesz sam by ktoś doradził, więc doradzam dobry produkt. :) Sprzedać materiał chętnie mogę, niestety za granicą ekip nie mam. :) No chyba, że będziesz chciał przepłacić za montaż to podeślę ekipe gdzieś daleko w europe. ;)
  • Odpowiedz