Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Jak komuś nie pasuje, że pisze się tutaj o uczestnikach poprzednich edycji, to zalecam założyć sobie osobny tag obecnej edycji np #hp7. Tyle. Zawsze się tutaj pisało o każdym, więc nie widzę powodu, żeby nagle o niej nie pisać, tym bardziej że jest to poważny problem.
Jak Wam nie pasuje, to sobie po prostu przesuncie niżej lub wyżej, żeby tego nie czytać.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: nie wiem o co problem mają te osoby () ja zawsze jak była jakaś b---a o jakimkolwiek uczestniku to pierwsze co zaglądałam tutaj kto co pisze a teraz nagle problem bo przewijać się nie chce
  • Odpowiedz
ejka,spoko Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°),no chyba nie będziemy niczym ona zadymki ciągnąć tutaj o to czy są chętni wiedzieć co u niej,
przecież tu nie do końca chodzi o to że komuś się chce czy nie chce czytać o niej bo jak co zwyczajnie można omijać i nie czytać
ale skoro tyle się u niej dzieje co jakiś czas to fajnie by było założyć tag np.fitnesiara,
wszystko
  • Odpowiedz
  • 1
@Amikamamy: ale ile wy żyjecie na wykopie? Przecież ten tag nie ma żadnego sensu, bo będzie zaglądało pewnie z 2-3 osoby i tyle. Jest to osoba z HP, więc będzie się o niej pisało tutaj, jak o każdej innej
  • Odpowiedz
@Hogataa26: zrobisz jak zechcesz,
mnie na przykład i z tego co widzę nie tylko mnie fajniej by się czytało szalone nowinki i jej dzikie akcje ,
jakby był to oddzielny tag to pewnie nie tylko ja chętniej byśmy tam wpadali
  • Odpowiedz