Wpis z mikrobloga

@rales: On bardziej gadką swoją i mega dziwnymi akcjami odpychał niż wyglądem, ale to był najgorszy wybór ever Zestawiłbym go z MamąRysia, on te szlugi i piwerko plus jego strój jednorożca mogłyby zagrać w rytm przeboju Zenka o oczach zielonych, a tak dziewczynie zmarnował szansę, bo sam sobie tylko dodał otuchy, że niewiele trzeba do debiutu w TV;)
  • Odpowiedz
@rales: dajcie spokój pamiętacie jaki on miał syf w tym akademiku jak ona do niego przyjechała... ubrania dociskał w szafie, wyro nie zaścielone, wszędzie te puszki z proszkami do jedzenia. Ona nie była święta, na tych swoich kartonach, ale jeżeli ona w te sławetne jego urodziny wytrzymała tam noc to i tak zasługiwała dziewczyna na medal.
  • Odpowiedz
  • 18
Jako ciekawostkę mogę dodać, że rok temu miałem okazję kilka tygodni współpracować z Przemkorożcem.

Czym się zajmuje - pracuje jako instruktor pływania/ratownik w Krakowie. Od dawna każdy sezon letni spędza w Bułgarii jako ratownik na obozach młodzieżowych

Jego status związku - wolny ( ͡° ͜ʖ ͡°) twierdzi, że tak dużo pracuje, i ma tyle zajęć, że nie ma czasu na związki.

Jego stosunek i wspomnienia z programu -
  • Odpowiedz
  • 2
a dalej mieszka w akademiku? Napisał ten doktorat?


@agaaa_: nie mieszka już w akademiku. Czy zrobił tego nie wiem, ale myślę, że nie, bo na pewno by nie raz wtrącił, że ma tytuł doktora (albo, że jeszcze go robi). Tak czy inaczej nic o uczelni też nie wspominał.
  • Odpowiedz