Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Sorry, za spam ale aż mnie nosi
Jak można zebrać na insta o hajs od followersow i jeszcze wbijać im się na chatę ? Rozumiem, że są różne ciężkie sytuacje w życiu, choroby, leki, nagle wypadki, ale to jest żebranie na własne widzimisie
No i 2 sprawa czy widząc co ona odstawia na insta wpuscilibyście ją do własnego mieszkania ?
TrUsKaWkOwAq - #hotelparadise 
Sorry, za spam ale aż mnie nosi
Jak można zebrać na in...

źródło: IMG_1654

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: na live tez pytała kto jej kupi powerbanka :D a jak ludzie pytali za co chce podróżować i karmić psa jak mówi, ze nie ma pieniędzy to od razu się odpalała, że ona zarobić umie i zeby się nie wpieprzac. No
Cyrk.
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: jeszcze dobre było to, jak mówiła, ze jedzie do tej dziewczyny, do domu do Gdańska bo napisała do niej jak prosiła o pomoc ale nie pamięta nawet jak ma na imię. A i przyjaźń z Iza jedyna i najlepsza przyjaciółka już skończona.
  • Odpowiedz
@Helen97: ale czemu mają zabrać jej psa ? Dzieje się mu krzywda ? Myslisz ze maja w schroniskach miejsca na psy bo ot tak ? Nie lubię jej i uważam że jest z nią cos nie tak od pobytu HP ale bez przesady .
  • Odpowiedz
Oglądam dzisiaj te live'y, lecą gdzieś w tle i to co ona robi jest cholernie niepokojące. Mam tylko nadzieję, że ktoś jej pomoże zanim skończy się to czymś złym.
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: właśnie na live rozmawiała ze swoją mamą i opowiadała o tym Gdańsku plus żaliła się, że ludzie mówią w komentarzach, że jest chora psychicznie, a jej mama na to "No obejrzyj sobie swojego live z wczoraj i zobacz jak się zachowywałaś, twoje zachowanie nie było normalne". Nie wiem dlaczego mimo tego przez tyle lat nikt nie podejmuje żadnych kroków, żeby jej pomóc, a przynajmniej tak to wygląda jakby nikt
  • Odpowiedz
może już sama zapomniała co naściemniała... No, ale to też dziwne co za typ poznaje laskę w psychiatryku, a po wyjściu od razu mieszkają razem? (bo tego wieczoru co miała obitą twarz przyjaźń z Werką się zakończyła, u której miała mieszkać)
  • Odpowiedz