Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: Myślę, że byłby asystentem, jakby Papszun został selekcjonerem (jeżeli dobrze pamiętam, to chyba Łukasz był w Rakowie na praktykach).

@Wolf1986: Też nie podoba mi się fakt, że ma na koncie wyrok za korupcję. Jednak mam nadzieję, że w przyszłości zostanie selekcjonerem (ale najpierw wcześniej niech coś osiągnie w klubie). Po prostu nie stać Polaków na odrzucanie takich gości, którzy współpracowali z takimi trenerami jak Klopp czy Tuchel.
@jantje_van_sluis:

żeby nie było - szanuję Łukasza. Mam jego koszulkę z bvb z autografem


Zazdro :)

Może po czystce w pzpn


Nie mówię, że teraz ma być - ale za kilka lat (jeżeli uda się coś osiągnąć w jakimś klubie), to jak najbardziej.
@Wolf1986: Tylko że gość w tamtej drużynie miał gówno do powiedzenia, był młodziakiem dopiero wchodzącym do drużyny, a za całą sprawę z fryzjerem odpowiadał Czesław. Piszczka i innych piłkarzy wtedy wzięto za ofiary żeby chronić dupska sztabu. No i Piszczek sam się przyznał do winy i ją odpokutował, a Czesiu co? Skłamał w sądzie, że nie pamięta rozmowy z Fryzjerem i dzięki temu jest kryty.

To tak jakby, nie wiem, jakiś
@yourgrandma dalej pier**** te głupoty. Wybielaj człowieka prawomocnie skazanego za udział w korupcji.
Znam faceta, który odszedł z zawodowej piłki.
Chwała patologii. Cm711 i pisczek niech żyje patologia i byle co w polskiej piłce nożnej.
Piszczek przyznał się do winy. Brał w tym udział. Miał wybór a został w bagnie.
@smialson: myślę, że wie, że prowadzenie kadry w jakiejś roli prędzej czy później go czeka. A narazie nie chce mu się przeciągać liny z Lewandowskim i innymi z jego pokolenia i czeka na wymianę pokolenia zdobywając w międzyczasie doświadczenie.