Wpis z mikrobloga

"Przyjaźń" z ukrakami może się skończyć dla PL bardzo źle(widłami lub kosą w plecy), bo to układ gdzie my dajemy im w 1,5 roku 122 mld PLN, a oni jako ich wkład w relacje plują nam na mordę. Pokazali już swoje prawdziwe oblicze nie raz i wykorzystali nas finansowo, bo dali by sobie radę bez naszego hajsu. Ich największymi bohaterami są banderowcy - mordercy polskich kobiet i dzieci, a nasza racja stanu jest sprzeczna z ich polityką dbania o oligarchów do tego stopnia że powinniśmy zawiesić stosunki dyplomatyczne dopóki: nie przeproszą za aferę zbożową, za Wołyń(+pozwolą na ekshumację naszych ludzi) za Przewodów i nie ustalimy na czym ma nasza współpraca polegać, bo nie może być tak że my im wszystko dajemy w tej relacji, a oni nam nic jeszcze pyskują i obrażają nas. Jesteśmy niestety simpem potomków morderców naszych rodaków i to wina fajnopolactwa. Powinniśmy kumplować się i robić biznes z grupą V4 i krajami bałtyckimi, a ukraków zostawić samych sobie, bo jestem przekonany że dadzą sobie radę z pomocą USA i innych frajerów, a nawet jak stracą połowę kraju to i tak będą naszą strefą buforową.

#aferazbozowa #ukraina #upa #bekazlewactwa #bekazfajnopolctwa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jot2077: przecież ekshumacje na Wołyniu trwają praktycznie cały czas
https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/37305,Leon-Popek-Wolynskie-ekshumacje-w-latach-19922015.html
https://naviny.belsat.eu/pl/news/ekshumacje-na-wolyniu-rusza-ukraina-wydala-pierwsze-zgody/
co do zboża - to nadal kraj oligarchów, ktorzy mieli zapewne wpływ na wybor prezydenta. Zobacz na sytuacje w Krxywym Rogu - gornicy pracują, kasy nie dostają, a zarząd uciekł na początku.
  • Odpowiedz
Przyjaźń" z ukrakami może się skończyć dla PL bardzo źle(widłami lub kosą w plecy), bo to układ gdzie my dajemy im w 1,5 roku 122 mld PLN, a oni jako ich wkład w relacje plują nam na mordę


@Jot2077: dopóki złomuje ruskich podludzie, wszystko jest okey ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zboże sprzedać, to oni mają interes. Krzywdę zrobią sobie. Więc na tej całej akcji korzystamy
  • Odpowiedz
największymi bohaterami są banderowcy


@Jot2077: Nie.
Ich największymi bohaterami są naziści.

Co jest szczególnie zabawne, bo Niemcy jak to Niemcy w stosunku do Słowian mają ich za totalne bydło, które używali jedynie jako mięso armatnie.
  • Odpowiedz
@mvmxks: Kraj ma takich oligarchów na jakich zasługuje.
Sam piszesz - zarządu nie ma, pensji nie ma, a potulne bydło pracuje jak gdyby nigdy nic xD.
  • Odpowiedz
@miku555: a co mają robić? Odejść z pracy i w ogóle stracić jedyne źródło potencjalnych zarobków? Kto może i chce jest w służbie terytorialnej, ale nie każdy chce jechać na front i prawdopodobnie zostawić rodzinę.
Myślisz, że w Polsce to lepiej jest? Sprawdź sobie kto jest np. prezesem Energi, jednego z największych operatorów energetycznych w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 0
@tylko_prawda: To była ich narracja, którą narzucili naszemu społeczeństwu żeby Nas zastraszyć (np. czołgami pod warszawą). Oni walczą tylko o siebie tak jak my walczyliśmy o Polskę w przeszłych wojnach i sumie każdy kraj walczy o swoją niepodległość i nie myśli np. "Żeby nie daj boże ruscy nie zaatakowali tylko Bałtów, a później Polski"
  • Odpowiedz
@Jot2077 jestem równie oburzony tym nożem w plecy ale nikt nie mówił, że ta inwestycja ma się zwrócić. Mam wrażenie, że to cena za to, że w Kijowie jeszcze nie wisi ruska flaga tylko banderowców. Nie rozumiem czemu Unia nie próbuje załagodzić tego sporu tylko stoi z boku i patrzy jak się kłócą a potem będzie #!$%@? że to nasza wina. Nie mniej oskarżanie nas o wspieranie ruskich to #!$%@? i
  • Odpowiedz
@wuwuwrerer: skoro tak czytaleś, to podeślij źródło, tak jak ja to zrobiłem.

Nie mówię, że Ukraina nie ma nic za uszami (z resztą Polska też nie jest jakaś super klarowna w akcjach odwetowych na Białorusinach, Ukraińcach czy nawet Litwinach), ani też, że nie ma tam ruchów fanatycznych dla zbrodniarzy wojennych (choć u mnie w szkole też wieszano plakaty z łupaszką, a niektórzy (p)osłowie nie mają problemów z pozowaniem do zdjęć
  • Odpowiedz