Wpis z mikrobloga

@melisa_m: koniecznie teraz oglądaj, Właśnie teraz wyjdzie z tej niby milutkiej Oliwii prawdziwe oblicze. Tak jak kiedyś pisałam, jako przyszła nauczycielka jest tą, która na całe życie zostaje w pamięci i powraca w nocnych koszmarach
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@melisa_m: kurde kurde kurde!!!!! A mi cały dzień player szwankuje... buuu.... Po kilku razach jestem w momencie pierwszej pary na sofie. Doma z mężem. Aaaa!!!!! Ja chcę bitwy! Wojny! Siekiera siekiera!
  • Odpowiedz
  • 1
@MajaF1: wszystko jeszcze przed Tobą, doczekasz się bitwy i prawie rękoczynów ()! Świetny sezon, super, po ostatnich dwóch nudnych odcinkach nareszcie coś się dzieje! Oby tak dalej
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Jestem trochę w szoku :o Po aferce z najnowszego odcinka byłam za Olivią, Domenica przeokropnie działa mi na nerwy - ten jej ton głosu i mimika.
Po Twoim komentarzu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać nowych kolejnych odcinków ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: oglądam odcinki do przodu i muszę przyznać żeś mi zrobiła seans linkiem xD ta Oliwia to taka fałszywa sucz, że aż mnie mierzi. Dziękuję takich dram potrzebowałam xD
  • Odpowiedz
@Adriabba: tam w tym linku na dole, pod miniaturkami wszystkich odcinków masz odnośnik do kolejnego 10 sezonu i tych wcześniejszych, których nie było w PL... tak tylko piszę, gdybyś nie zauważyła ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz