Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni: Działanie jest intensywne, ale o wiele krótsze niż np. Jack Herer. Natomiast wygląd, zapach i smak są nieporównywalnie lepsze. Pamiętaj też, że efekty są subiektywne i każdy reaguje inaczej. :)
  • Odpowiedz
@CannDo_pl @CannDo_pl dziwne te wasze opinie. Na grupach na fb pacjenci narzekają na s-laby a inne są raczej chwalone a u was s-lab ma lepsze oceny niż Aurora. Sam fakt że mozna kupić obecnie 15g nawet za około 200zł mówi sam za siebie, ludzie tego nie kupują a apteki zamówiły za dużo i trzeba sie pozbyć za półdarmo by oszczędzić sobie zbędnej papierologii i kosztów związanych z utylizacją
  • Odpowiedz
@boroniowy: Racja, można odnieść takie wrażenie. To wynika z tego, że po prostu brakuje opinii na temat Aurory, bo przez dłuższy czas była niedostępna. Przez większość wakacji w aptekach był głównie dostępny S-Lab. Zachęcamy do opisania wrażeń, jeśli masz doświadczenie z Aurorą.
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: Mimo że lubiany przez wszystkich wg mnie jest najgorszą medyczną. Może trafiłem na jakąś gorszą partie czy coś ale musiałem wypalać niemal 2 razy tyle co np s-labu czy aurory by uzyskać ten sam efekt. Dodatkowo kilkukrotnie łapałem po niej doła
  • Odpowiedz